Alkatrészfelelős mérnök - Minőségbiztosítás, Motor/alternatív hajtás főkomponensek

Innovatív munkakörnyezet, változatos feladatkör

Vállalatunk minőségbiztosítási rendszerét vevőink igényei, a vállalat célkitűzései, valamint a gépjárművek gyártására vonatkozó törvényi előírások határozzák meg. A terület egyik fő célkitűzése, hogy az Audi AG elvárásainak megfelelő minőségben biztosítsa a termékek és alkatrészek gyártását, valamint ezek gyártási folyamatát. A beszállítókat a fejlesztéssel és beszerzéssel karöltve választja ki, és folyamatosan ellenőrzi a partnerek által nyújtott szolgáltatások és termékek színvonalát.

Következő feladatok várnak Önre

  • Motorok fő alkatrészeinek gyártási minőségügyi felügyelete
  • Motorok fő alkatrészeinek előgyártmány beszállítói minőségügyi felügyelete
  • Beszállítókkal és belső vevőkkel való kapcsolattartás
  • Előszéria és projektmunkában termék és folyamatminőségi elvárások képviselete
  • Hibaanalízis, reklamációk lebonyolítása
  • Együttműködés a VW Konszern szakterületeivel, műszaki fejlesztés, beszerzés, minőségbiztosítás, gyártástervezés

Ön az ideális jelölt, ha

  • Felsőfokú gépészmérnök és/vagy villamosmérnök végzettséggel rendelkezik
  • Tárgyalóképes német és angol nyelvtudása van
  • Nyitott új hajtástechnológiák elsajátítására
  • Előrehaladott ismeretekkel rendelkezik elektromos/alternatív hajtásokról
  • Minőségügyi rendszerek (VDA/ISO TS) ismeretével rendelkezik
  • Ismeri a különböző gyártástechnológiákat és tapasztalata van azok gyakorlati alkalmazásában
  • Rugalmas vagy, komplex gondolkodásmód jellemzi
  • Képes csapatmunkára és önálló munkavégzésre
  • Határozott, terhelhető, stabil
  • Képes önálló véleményalkotásra és annak képviseletére, döntésképes
  • Jó kommunikációs- és szervezőkészséggel rendelkezik
  • Nyitott idegen kultúrák megismerésére, utazásra

    Részletes magyar és német nyelvű szakmai önéletrajz csatolását kérjük a pályázati laphoz!

Amit kínálunk:

Kollégáink szakértelmét és lelkesedését versenyképes alapbérrel, teljesítményfüggő mozgóbérrel, 13. havi bérezéssel, nyereségtől függő prémium-kifizetéssel és béren kívüli juttatásokkal honoráljuk. Győri telephelyünkön munkatársaink ingyenes szakorvosi ellátást, üzemi étkezés széleskörű lehetőségét valamint képzési kínálatunk egyénre szabott elemeit vehetik igénybe. Audi Akadémiánk tréning kínálata szakmai és szakmán túli kompetenciák fejlesztésére, valamint nyelvi képzésekkel kínál személyre szabott fejlődési lehetőségeket. A saját időgazdálkodást támogatják az online megbeszélések, videókonferenciák vagy Skype-hívások a személyes jelenlét helyett, valamint az erre megfelelő munkakörökben az otthoni munkavégzés lehetősége is igénybe vehető az egyedi élethelyzetekhez igazodva. Ingyenesen igénybe vehető egészségügyi vizsgálatok, munkába járás támogatása, támogatott autó lízing program, önkéntes nyugdíjpénztári számla finanszírozásának támogatása, élethelyezetekhez igazodó lehetőségek igénybevétele (esküvői autó, kismama program, stb.) és számos vásárlási kedvezmény támogatja kollégáink mindennapjait szerződéses partnereinknél a vendéglátás, sport, utazás, kereskedelem, telekommunikáció és banki szolgáltatások terén. Munkatársi és családi rendezvényeink pedig színesítik kollégáink mindennapjait (főzőnap, önkéntes nap, Mikulás rendezvények, jubileumi rendezvények, ötletbörze gála) az év során.

Ha többet szeretne tudni

Ez az állás azonnal betölthető az Audi Hungaria-nál.
A munkavégzés helye: Győr
Referenciakód: GYDP20505

Pályázati rendszerünket érintő kérdéseivel kérjük hívja Karriervonalunkat a +36 96 66 8888-as telefonszámon!

Kapcsolattartó személy:

 Polgár Bettina

+36 96 66 9388.

Cégnév: Audi Hungaria Zrt.