Alkatrészfelelős mérnök - Fémmegmunkálás

Innovatív munkakörnyezet, változatos feladatkör

Csapatunk a VW-konszern beszerzését támogatja, többek között az alkatrész-beszállítóknál található szerszámokra vonatkozó döntésekkel kapcsolatban. Ennek keretében a szükséges információk beszerzése után állásfoglalást adunk a szerszámok állapotával, kapacitásával, illetve jövőbeli használhatóságával kapcsolatban. Ehhez természetesen sok adatra van szükség, amit egyik oldalról be kell tudni szerezni, másik oldalról tudni kell értékelni, hogy aztán a beszerzés felé szakmailag kellőképpen alátámasztott állásfoglalást tudjuk tenni.
Szakembereink rendszeres és intenzív kapcsolatban vannak az alkatrész-beszállítókkal, intenzív kommunikációt folytatnak velük mint az online térben, mint személyesen.

Következő feladatok várnak Önre

  • A beszállítóknál található fémmegmunkáló szerszámok állapotának felmérése, további felhasználásával (felújítás vagy csere) kapcsolatos állásfoglalás kidolgozása
  • A felújítással vagy cserével összefüggő árajánlatok technikai szempontból történő értékelése
  • Az állásfoglalás megfelelő kommunikálása a beszerzés (Audi vagy Volkswagen) felé
  • Szerszámok kapacitásának mérése személyes látogatással, illetve online módon
  • Egyéb, a beszerzésről érkező, a fémmegmunkáló szerszámokkal kapcsolatos megbízások határidőre való elvégzése és kommunikálása (online jelentések, formanyomtatványok)

Ön az ideális jelölt, ha

  • Felsőfokú, műszaki végzettséggel rendelkezik
  • Szerszámgyártási ismeretekkel rendelkezik
  • Legalább 2 éves, hasonló munkakörben szerzett tapasztalata van
  • Ismeri a következő fémmegmunkálási folyamatokat:
    - Préselés/stancolás, kivágás, hajlítás, lyukasztás
    - Mélyhúzás
    - Nyomásos öntés
    - Gravitációs öntés
    - Kovácsolás
    - Marás
    - Esztergálás
  • Valamint ismeri a fémmegmunkálási folyamatokhoz használt szerszámokat
  • Középfokú német és angol nyelvtudással rendelkezik
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretei vannak (MS Office)
    Pályázat feltétele német vagy angol nyelvű szakmai önéletrajz csatolása!

Amit kínálunk:

Kollégáink szakértelmét és lelkesedését versenyképes alapbérrel, teljesítményfüggő mozgóbérrel, 13. havi bérezéssel, nyereségtől függő prémium-kifizetéssel és béren kívüli juttatásokkal honoráljuk. Győri telephelyünkön munkatársaink ingyenes szakorvosi ellátást, üzemi étkezés széleskörű lehetőségét valamint képzési kínálatunk egyénre szabott elemeit vehetik igénybe. Audi Akadémiánk tréning kínálata szakmai és szakmán túli kompetenciák fejlesztésére, valamint nyelvi képzésekkel kínál személyre szabott fejlődési lehetőségeket. A saját időgazdálkodást  támogatják az online megbeszélések, videókonferenciák vagy Skype-hívások a személyes jelenlét helyett, valamint az erre megfelelő munkakörökben az otthoni munkavégzés lehetősége is igénybe vehető az egyedi élethelyzetekhez igazodva.  Ingyenesen igénybe vehető egészségügyi vizsgálatok,  munkába járás támogatása, támogatott autó lízing program, önkéntes nyugdíjpénztári számla finanszírozásának támogatása, élethelyezetekhez igazodó lehetőségek igénybevétele (esküvői autó, kismama program, stb.) és számos vásárlási kedvezmény támogatja kollégáink mindennapjait szerződéses partnereinknél a vendéglátás, sport, utazás, kereskedelem, telekommunikáció és banki szolgáltatások terén. Munkatársi és családi rendezvényeink pedig színesítik kollégáink mindennapjait (főzőnap, önkéntes nap, Mikulás rendezvények, jubileumi rendezvények, ötletbörze gála) az év során.

Ha többet szeretne tudni

Ez az állás azonnal betölthető az Audi Hungaria-nál.
A munkavégzés helye: Győr
Referenciakód: GYDP21690

Pályázati rendszerünket érintő kérdéseivel kérjük hívja Karriervonalunkat a +36 96 66 8888-as telefonszámon!

Kapcsolattartó személy:

Proksa Judit +36 96 66 9091.
Cégnév: Audi Hungaria Zrt.