Alkatrészfelelős mérnök és auditor (beszállítói auditok) – Exteriőr/interiőr alkatrészek

Innovatív munkakörnyezet, változatos feladatkör

Szeretne részt vállalni alkatrészek jóváhagyásában? Folyamatauditor ismereteit most kamatoztathatja nálunk! A beszerzés területének fontos részeként működő minőségbiztosítási csapatunkba keresünk alkatrészfelelős mérnök kollégát VDA 6.3. ismeretekkel.
Jövőbeli munkatársunkat exteriőr/interiőr alkatrészek gyártási technológiai tapasztalatokkal várjuk, vagyis amennyiben a műanyag feldolgozási technológiákat ismeri, itt a helye!
Feladatai közé fog tartozni a járműprojektekhez kapcsolódó motortéri, külső és beltéri műanyag, hab és gumi alkatrészek bemintázásának támogatása, illetve ezen gyártási technológiákban jártas beszállítók VDA 6.3. auditra való felkészítése. Munkánk során szorosan együttműködünk a Volkswagen Konszern további márkáinak minőségbiztosítási részlegeivel is így fontos számunkra, hogy nemzetközi környezetben otthonosan mozogjon, valamint szívesen és folyékonyan beszéljen németül és angolul. Ha jól érezné magát ebben a szerepben, akkor csatlakozzon a beszerzés fiatalos, támogató csapatához és dolgozzon velünk a közös célokért!

Következő feladatok várnak Önre

  • Meglévő és új beszállítók auditálása
  • Beszállítók minősítése
  • Kapcsolattartás a konszern minőségbiztosítási szakterülettel
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal
  • Új alkatrészek készültségi szintjének VDA-szabvány szerinti biztosításának végrehajtása, felügyelete,
    támogatása, ideértve a folyamat-jóváhagyást (kétnapos gyártás) is
  • Beszállítók támogatása az ellenőrzési- és munkautasítások elkészítése, valamint a VW minőségszabványokat
    kielégítő ellenőrzési szempontok és mérési módszerek kiválasztása során
  • Potenciálanalízis végrehajtása a beszállítóknál

Ön az ideális jelölt, ha

  • Szakmai felsőfokú végzettséggel rendelkezik
  • Minimum 4 év gyártási folyamatokban szerzett tapasztalata van, ebből 2 év minőségbiztosítási területen
  • Ismeri a műanyag feldolgozási technológiákat (fröccsöntés, sajtolás, extrudálás, fúvás)
  • Tárgyalóképes német és angol nyelvtudással rendelkezik
  • Folyamatauditokban jártas vagy belső auditori végzettséggel és tapasztalattal rendelkezik
  • VDA 6.3. és VW specifikus előírásokat (Formel Q) ismeri
  • Folyamatorientált (Konszern-) rendszerauditokat ismeri
  • Egyedi profilú telephelyek auditálásában tapasztalata van
  • Utazási hajlandóság jellemzi / Közép-Kelet Európai beszállítók rendszeres látogatására nyitott
  • Nyitott személyiség, büntetlen előéletű
  • Analitikus, komplex gondolkodásmóddal rendelkezik
  • Jó kooperációs és problémamegoldó képességgel is rendelkezik
  • Magabiztos fellépés jellemzi, képes csapatmunkára, illetve önálló munkavégzésre egyaránt
    A pályázás feltétele német vagy angol nyelvű önéletrajz csatolása.

Amit kínálunk:

Kollégáink szakértelmét és lelkesedését versenyképes alapbérrel, teljesítményfüggő mozgóbérrel, 13. havi bérezéssel, nyereségtől függő prémium-kifizetéssel és béren kívüli juttatásokkal honoráljuk. Győri telephelyünkön munkatársaink ingyenes szakorvosi ellátást, üzemi étkezés széleskörű lehetőségét valamint képzési kínálatunk egyénre szabott elemeit vehetik igénybe. Audi Akadémiánk tréning kínálata szakmai és szakmán túli kompetenciák fejlesztésére, valamint nyelvi képzésekkel kínál személyre szabott fejlődési lehetőségeket. A saját időgazdálkodást  támogatják az online megbeszélések, videókonferenciák vagy Skype-hívások a személyes jelenlét helyett, valamint az erre megfelelő munkakörökben az otthoni munkavégzés lehetősége is igénybe vehető az egyedi élethelyzetekhez igazodva.  Ingyenesen igénybe vehető egészségügyi vizsgálatok,  munkába járás támogatása, támogatott autó lízing program, önkéntes nyugdíjpénztári számla finanszírozásának támogatása, élethelyezetekhez igazodó lehetőségek igénybevétele (esküvői autó, kismama program, stb.) és számos vásárlási kedvezmény támogatja kollégáink mindennapjait szerződéses partnereinknél a vendéglátás, sport, utazás, kereskedelem, telekommunikáció és banki szolgáltatások terén. Munkatársi és családi rendezvényeink pedig színesítik kollégáink mindennapjait (főzőnap, önkéntes nap, Mikulás rendezvények, jubileumi rendezvények, ötletbörze gála) az év során.

Ha többet szeretne tudni

Ez az állás azonnal betölthető az Audi Hungaria-nál.
A munkavégzés helye: Győr
Referenciakód: GYDP21767

Cégnév: Audi Hungaria Zrt.