Feladatok

  • a vevők udvarias fogadása, gyors és pontos kiszolgálása, naprakész információk nyújtása
  • rendelések felvétele (telefonon, személyesen, faxon, e-mail-ben) és rögzítése
  • készpénzkezelés
  • a kiadott és a visszaérkező áruk mennyiségének, minőségének ellenőrzése és rögzítése
  • a használatban levő nyomtatványok folyamatos pótlása
  • bizonylatok, iratok, faxok, számlák rendszerezése
  • a partnerekkel való kapcsolattartás során a társaság érdekeinek képviselete
  • adatvédelmi és adatbiztonsági előírások betartása és betartatása

Elvárások

  • autóalkatrész értékesítésben, munkafelvevő pozícióban szerzett tapasztalat vagy autószerelő végzettség, alkatrészismeret
  • ügyfélközpontú gondolkodás, segítőkész hozzáállás
  • határozottság
  • önállóság
  • magas szintű problémamegoldó készség
  • Microsoft rendszerek haladó szintű ismerete (Word, Excel)

Előnyt jelent

  • vállalati rendszerekben való tapasztalat

Amit kínálunk

  • bónuszrendszer
  • nemzetközi, biztos háttér
  • fiatalos, jó hangulatú csapat
  • hosszú távú, biztos munkahely

Cég információ

Az Inter Cars Hungária Kft. Ügyfélszolgálati munkatársat keres soproni telephelyére, autóalkatrész ismerettel!

Önéletrajz, motivációs levél csatolásával és fizetési igény megjelölésével.

Cégnév: Inter Cars Hungária Kft.