A HIÁNYZÓ ALKATRÉSZ: ÖN.

A BMW Group márkakereskedői hálózatának tagjaiként az általunk nyújtott szakértelem és prémium minőség garantálja ügyfeleink számára a vezetés élményét.

Egy BMW modell vásárlása egy különleges esemény, melyet felkészült és dinamikus csapatunk tesz egyedivé és felejthetetlen élménnyé ügyfeleink számára. Célunk, hogy ezt a pozitív élményt megőrizve ügyfeleink bizalommal válasszanak minket szerviz szolgáltatások igénybevételekor is.

Tegyük együtt az ügyfeleket a BMW márka rajongóivá! Ügyfélszolgálati csapatunk támogatására képzett és motivált munkatársat keresünk. Márkakereskedői hálózatunk (Budapest, Győr, Szombathely, Székesfehérvár, Kaposvár, Pécs, Kecskemét, Szeged, Békéscsaba, Debrecen, Nyíregyháza, Miskolc) még ütőképesebbé szeretnénk tenni tetterős csapatunkat és ehhez épp Önre van szükségünk

ALKATRÉSZÉRTÉKESÍTÉSI MUNKATÁRSKÉNT.

FELADATOK:

  • Elemzi az ügyfelek igényeit, fogadja és megválaszolja kérdéseiket, és tevékenyen részt vesz az alkatrészek, tartozékok és kiegészítők értékesítésében.
  • Feladata az áruátvétel, továbbá az alkatrészek és tartozékok diszpozíciója.
  • Aktívan részt vesz a készletgazdálkodásban, biztosítja a műhely és az értékesítési részleg zökkenőmentes alkatrész és tartozék ellátását.
  • Gondoskodik arról, hogy az ügyfeleknek különleges élményben legyen részük, a márkaszerviz látogatása során, valamint aktívan és konstruktívan közreműködik a bemutatótér kialakításában is.

ELVÁRÁSOK:

  • Középfokú végzettséggel rendelkezik.
  • Lelkesedik az autóipar, és szenvedélyesen vonzódik a BMW márka iránt.
  •  Örömmel foglalkozik a termékeinkkel, szívesen elsajátítja a BMW illetve a MINI márkák alkatrész és tartozékkínálatát, a termékjellemzőkkel kapcsolatos tudnivalókat, és mindig kész továbbfejlődni ezen a téren.
  • Ügyfélorientált hozzáállásával, szakszerű fellépésével és kiváló kommunikációs képességével hamar elnyeri az ügyfelek bizalmát.
  • Kiváló szervezőkészsége van, szívesen dolgozik önállóan, és jó időgazdálkodással garantálja az alkatrész és tartozék értékesítés hatékony támogatását.

ÉS AMIT MI KÍNÁLUNK ÖNNEK:

Hivatalos BMW Partnerként biztos munkahelyet, igényes munkakörnyezetet, jó munkahelyi légkört biztosítunk. Munkatársaink széleskörű, hosszú távú szakmai képzésben részesülnek és a BMW modellek széles palettáját ismerhetik meg. Mindezeken kívül előre kiszámítható, teljesítményarányos javadalmazást (alapbér és jutalék) kínálunk.

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Mérnök, Műszaki értékesítő
  • Értékesítési munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest, Győr, Szombathely, Székesfehérvár, Kaposvár, Pécs, Kecskemét, Szeged, Békéscsaba, Debrecen, Nyíregyháza, Miskolc

Felkeltettük érdeklődését?

Küldje el jelentkezését! A jelentkezéseket külső partnerünk a HRem kezeli. Bízunk benne, hogy találkozunk!

Cégnév: BMW Group Magyarország