Randstad Hungary Kft.

Dinamikusan fejlődő, nagy múltú intralogisztikával foglalkozó gyfelünk részére értékbecslőt keresünk.

Alkatrészellátási asszisztens

Főbb feladatok, munkák:

·         vállalat alkatrész ellátásának menedzselése: beszerzés, adminisztráció, elosztás

·         alkatrész adatbázis karbantartása

·         alkatrész megrendelések lebonyolítása

·         készletgazdálkodás

·         alkatrészekkel kapcsolatos reklamációk ügyintézése

·         társosztályokkal való együttműködés a professzionális ügyfél kiszolgálás érdekében

Az álláshoz tartozó elvárások:

felsőfokú végzettség

gépjármű vagy gépészeti területen szerzett műszaki tapasztalat

készletgazdálkodási rendszerben szerzett tapasztalat

angol és/vagy német középszintű nyelvismeret (használata szóban és írásban)

önálló, precíz, kitartó és megbízható munkavégzés

jó problémamegoldó készség

Amit kínálunk:

szakmai fejlődés lehetősége

változatos és kihívásokkal teli feladatok

csapatszellem

versenyképes jövedelem

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Szakmai asszisztens
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Logisztikai ügyintéző, adminisztrátor

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)
  • Német (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Biatorbágy

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.

Cégnév: Randstad Hungary Kft.