Alkatrész, szolgáltatás értékesítő

Olajtechnológiai, Üzemanyag technológiai berendezéseket (földalatti, földfeletti, üzemanyag kiszolgáló rendszereket, veszélyes és kenőanyag tárolókat, vezérlő automatákat, kútoszlopokat, kimérő szerkezeteket, olajtechnológiai alkatrészeket) forgalmazó, ezeknek az eszközöknek a tervezésével, telepítésével és műszaki üzembe helyezésével foglalkozó Hungaro Mobiltank Kft., alkatrész, szolgáltatás szegmensén belül, Budapesti irodájába, értékesítő kollégát keres.

Feladat:

  • Cégünk meglévő partnereivel való kapcsolattartás
  • Cégünk által forgalmazott, üzemanyag technológiával kapcsolatos alkatrészek, kiegészítők, szolgáltatások értékesítése
  • A területen új ügyfelek felkutatása, tájékoztatása
  • Ajánlatok készítése

Elvárásaink:

  • Értékesítői munkakörben szerzett tapasztalat
  • Nagyfokú önállóság és precizitás a munkavégzésben
  • Műszaki beállítottság
  • Középfokú végzetség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Felhasználói számítógépes ismeret
  • Budapesti lakhely előnyt jelent

Előny, de nem feltétel:

  • Hasonló munkaterületen (alkatrész, szolgáltatásértékesítés) szerzett szakmai tapasztalat
  • Felsőfokú végzettség
  • Idegen nyelv ismerete

Amit kínálunk:

  • Fiatal, összeszokott, dinamikus csapat
  • Szakmai támogatás
  • Megbízható céges háttér
  • Főállású munkaviszonyból származó alkalmazotti munkabér
  • Alapbér és sávos prémium rendszer

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Területi képviselő
  • Értékesítési munkatárs
  • Marketing, Média, PR
  • Márka- és Termékmenedzser

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Amennyiben felkeltette érdeklődését ajánlatunk és megfelel az elvárásainknak, kérjük, küldje el fényképpel ellátott, magyar nyelvű önéletrajzát, a bérigény megjelölésével.

Cégnév: Hungaro Mobiltank Kft.