SaniMix Kft.
Megbízható alkatrész raktáros munkatársat keres az ország egyik vezető szaniter importőre
– Hosszútávra, teljes munkaidőben, azonnali munkakezdéssel!

Dolgozz egy olyan több mint 26 éves múlttal rendelkező piacvezető magyar vállalatnál, ahol még egy COVID világjárvány idején is megmarad a munkahelyed!
Csatlakozzon hozzánk
pozícióba!

Főbb feladatok, munkák:

    • Alkatrészek kiadása és bevételezése, valamint a visszaáruk kezelése
    • Az alkatrész raktárkészlet folyamatos felügyelete és a raktári rend gondos és naprakész fenntartása
    • Szoros kapcsolattartás a szervizhez kapcsolódó területekkel (beszerzés, értékesítés)
    • A munkakörrel járó adminisztratív teendők elvégzése (jegyzőkönyvek készítése, ügyviteli rendszerben történő adatrögzítés, postai ügyintézés, stb.)
    • Ügyfelekkel való telefonos és elektronikus kapcsolattartás
    • Reklamációk, minőségi kifogások kezelése
    • Magabiztos számítógép felhasználói tudás (levelező és adatbázis program kezelése)
    • 1-3 év szakmai tapasztalat

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Jó érzéked van a műszaki dolgokhoz
    • Szeretsz önállóan dolgozni, de a csapatmunka sem áll távol Tőled
    • Problémamegoldó, kreatív gondolkodás jellemez
    • Flottul, gördülékenyen kommunikálsz

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • Vízvezeték,- és központi fűtés szerelői képesítéssel és/vagy
    • Épületgépész végzettséggel

Amit kínálunk:

    • Hosszútávú, bejelentett munkahely egy stabil pénzügyi háttérrel rendelkező magyar cégnél
    • Versenyképes jövedelem
    • Céges mobiltelefon a munkavégzéshez
    • Fix munkaidő (8:00-16:30-ig), szabad hétvégékkel
    • Összetartó és egymást segítő munkatársak
    • Változatos munkahelyi kihívások
    • Szakmai fejlődési lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Raktáros, egyéb raktári szakmunka
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1225 Budapest, Angeli utca

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését küldje el fényképes önéletrajzát nettó bérigény megjelölésével a jelentkezem gombra kattintva.

Cégnév: SaniMix Kft.