ALKATRÉSZ ÉS TARTOZÉK TERÜLETI KÉPVISELŐ

A Porsche Hungaria Magyarország piacvezető autóimportőr vállalata. A világszinten 29 országban, több mint 34 ezer alkalmazottat foglalkoztató Porsche Holding tagja, illetve a Volkswagen Konszern meghatározó részegysége.

Munkatársaink szakértelmükkel nap mint nap világszínvonalú tevékenységet folytatnak az autóiparban.

Jelmondatunk: „A kiválóság a hajtóerőnk!”

Ha ön is részese szeretne lenni a mobilitásnak és a jövő alakításának, várjuk jelentkezését!

Ami az Ön feladata lesz:

  • Termékkínálat, akciók bemutatása a kereskedői hálózatnak. Rendszeres kereskedői látogatások lebonyolítása.
  • Marketing tevékenység támogatása, ellenőrzése. Akciók szervezése, megvalósítása.
  • Igényfelmérés, szakmai segítségnyújtás értékesítési oktatások, bemutatók szervezésében.
  • Folyamatos javaslattétel a piaci potenciál kiaknázására.
  • Ügyfélelégedettség, márka iránti lojalitás növelése.
  • Tartozék és alkatrész értékesítési tervek havi szintű monitorozása, szükség szerinti beavatkozás az értékesítés növelésébe.
  • Reklamációk utólagos elemzése, kereskedői utánkövetés. Ennek alapján megelőző intézkedések végrehajtása.
  • Megfelelés és megfeleltetés az audit előírásoknak.
  • Új márkaszervizek autorizálása, szerződéskezelés.
  • Éves megállapodások előkészítése, megvalósítás utánkövetése. Bonusz kiértékelés.

Ami a munkakör betöltéséhez szükséges:

  • Felsőfokú végzettség (műszaki végzettség előny)
  • 3-5 éves releváns szakmai tapasztalat
  • Angol és/vagy német kommunikációképes nyelvtudás
  • Autóipari tapasztalat előny
  • Értékesítési tapasztalat előny
  • Rendszerszemlélet
  • Kiváló szervező- és kommunikációs készség
  • Megoldásorientált attitűd

Amit kínálunk:

  • Céges autó magán használatra is
  • Multinacionális cégkultúra
  • Medicover
  • Cégspecifikus juttatások
  • Egészségnap
  • Szakmai és nyelvi tréningek, szakmai rendezvények
  • Sportolási lehetőség
  • Színes szociális élet, kulturális programok

Munkavégzés helye: Budaörs

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Területi képviselő
Cégnév: Porsche Hungária Ker. Kft.