• Társaságunk építőipari gépek forgalmazásával, szervizelésével, bérbeadásával és alkatrészek értékesítésével foglalkozik. Fő termékeink a földmunkagépek, szerelőkosarak, bontókalapácsok és ezek kiegészítő berendezései.

    A Navik ALfa Kft. 1990-es megalakulása óta biztos munkahelyet, tisztes jövedelmet, ezzel biztonságot nyújt dolgozóinak. Nálunk dolgozni kihívást és fejlődést jelentő lehetőségeket biztosít Önnek. A folyamatos tanulás, a teljesítmény alapú fejlődési modell és a rendszeres visszacsatolás eredményeképpen minden kolléga lehetőséget kap arra, hogy céljait elérje és egyéni terveit megvalósítsa. A mindig új feladatok és a fiatalos munkahelyi hangulatnak köszönhetően a Powered Kft. olyan hely, ahová a munkatársak szívesen járnak dolgozni.”

  • Pályázatot hirdet az alábbi állás betöltésére:

    Feladatok:

    • cégünk képviselete
    • építőipari- és mezőgazdasági gépek alkatrészeinek értékesítése
    • új megrendelők felkutatása, folyamatos kapcsolattartás jelenlegi és új vevőinkkel
    • termékeinkkel kapcsolatos műszaki tanácsadások végzése

    Elvárásaink:

    • közép vagy felsőfokú végzettség
    • jó kommunikációs készség
    • képesség önálló munkavégzésre és csapatmunkára
    • célorientált és felelősségteljes munkavégzés
    • Microsoft Office felhasználói szintű ismerete
    • angol nyelv ismerete írásban és szóban előny

    Állás, munka területe(i):

    • Értékesítés, Kereskedelem
    • Értékesítési munkatárs
    • Kereskedelmi munkatárs
    • Mérnök, Műszaki értékesítő
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    1095 Budapest, Soroksári út 150.

    Amennyiben úgy érzi, hogy megfelel bármely fenti munkakör követelményeinek és szívesen dolgozna nálunk, fényképes szakmai önéletrajzát a pályázott munkakör megjelölésével a "jelentkezem" gombra kattintva várjuk.

    Cégnév: Powered Access Hungary Kft.