A Volvo Group a világ egyik vezető gyártója a teherautók, az autóbuszok, az építőipari gépek, valamint a hajózási és ipari alkalmazású meghajtó rendszerek területén. Magyarországon képviselt márkái a Volvo és Renault Trucks teherautók. Lébényi műhelyünk csapatához csatlakozó kollégát keresünk

Alkatrész értékesítő

munkakörbe.

Amit kínálunk:

  • bejelentett alapbér, műszak és túlóra pótlék
  • versenyképes juttatási csomag
    • negyedéves bónusz
    • magán egészség biztosítás
    • munkába járás támogatás
    • gyermek születési támogatás
    • toborzási bónusz
  • stabil, hosszútávú munkalehetőség
  • korszerű munkakörnyezet, professzionális célszerszámok
  • folyamatos fejlődési lehetőség, saját helyi oktató központ, és nemzetközi szakmai versenyeken való részvétel
  • munkaruha, védőfelszerelések biztosítása
  • munkavégzéshez szükséges jogosítványok megszerzésének támogatása

Főbb feladatok:

  • Megrendelőkkel való személyes és elektronikus kapcsolattartás
  • Árajánlatok készítése és egyeztetés az ügyfelekkel
  • Szükséges alkatrészek azonosítása, megrendelése, átvétele, bevételezése
  • Beérkező belső és külső ajánlatkérések, igények fogadása és kezelése
  • Az áru kiadása és a számla elkészítése
  • Raktári rend fenntartása, készletellenőrzés, leltározás
  • Együttműködés a társterületekkel

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Néhány éves hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Felhasználó szintű számítástechnikai ismeret
  • Jó kommunikációs képesség
  • Pontos, precíz és gyors munkavégzés
  • Alkalmazkodó képesség, csapatszellem
  • Kereskedői attitűd

Előnyt jelentenek:

  • Járműiparban szerzett munkatapasztalat
  • Angol nyelv ismerete
  • Emelőgép, targonca OKJ-s jogosítvány

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Anyaggazdálkodás, Beszerzés
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Lébény

Jelentkezését önéletrajzzal és a pozíció megnevezésével a 'Jelentkezem' gombra kattintva várjuk!

Cégnév: Volvo Hungária Kereskedelmi és Szolgáltató Kft.