Szeretnél a jelen helyzetben is egy stabilan működő és folyamatosan növekvő cégnél sikereket elérni? Az Unix Autó Kft. Magyarország piacvezető autóalkatrész kereskedelmi vállalata. Cégünk idén 30 éves és újabb beruházásokkal bővíti kirendeltségi hálózatát és logisztikai központját. Most lehetőség nyílik arra, hogy Te is csatlakozz csapatunkhoz, az alábbi pozícióba:

ALKATRÉSZ ÉRTÉKESÍTŐ (SZENTENDRE)

Mi lesz a feladatod?

Te fogod kiszolgálni az üzletbe érkező partnereket. Alkatrészeket és egyéb kiegészítőket fogsz értékesíteni, szakmai tanácsadást nyújtani. Számítunk precizitásodra a pénz-és számlakezelésben. Udvarias, segítőkész hozzáállásoddal, valamint gyorsaságoddal nagymértékben hozzájárulhatsz vásárlóink elégedettségéhez, cégünk sikeréhez.

Mit adunk munkádért cserébe?

  • Stabil, 100%-ban bejelentett jövedelem.
  • Magasabb teljesítmény, magasabb bér! A teljesítményed és a szorgalmad fogja meghatározni mekkora prémiumot tudsz egy hónap alatt összegyűjteni.
  • Tervezhető, fix munkaidő: kezdés 07:00-09:00 közötti időpontokban.
  • Havi két szombat délelőtti munkavégzés munkaidőkeretben elszámolva.
  • Teljes munkaruha szett (cipő, nadrág, póló, polár, kabát).
  • Céges mobiltelefon, amit privát célra is használhatsz.
  • Korszerű eszközök, amelyek segítik a gyors és hatékony munkát (pl.: PDA, fejlett informatikai rendszer).
  • Lehetőség az azonnali kezdésre.

Folyamatos visszajelzést és karrierutat biztosítunk. Jó teljesítményed garancia lesz az előrejutáshoz! Nyitott, támogató csapat vár Rád, akikkel jó hangulatban telnek a munkanapok. Ezt céges csapatépítőink is garantálják!

Magadra ismersz?

  • Rendelkezel „B” kategóriás jogosítvánnyal és felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel.
  • Jó kommunikációs készség, valamint nyitott és segítőkész hozzáállás jellemez.
  • Munkádra és környezetedre igényes vagy.
  • Az sem baj, ha pályakezdő vagy! Mi megtanítunk mindenre, ami szükséges ahhoz, hogy sikeres legyél.
  • Előnyt jelent, ha rendelkezel értékesítésben szerzett tapasztalattal, valamint alkatrész és gépjármű szerkezettani ismeretekkel.

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Kereskedő, Eladó
  • Értékesítési munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Szentendre

LÉPJ A KÖVETKEZŐ SZINTRE VELÜNK, CSATLAKOZZ A 2016-OS ÉV MAGYAR VÁLLALATÁHOZ!

Pályázatod (fényképes önéletrajz és fizetési igény megjelölésével) az alábbi "Jelentkezem" gombra kattintva töltheted fel adatbázisunkba:

Cégnév: Unix Autó Kft.
HASONLÓ ÁLLÁSOK
TERÜLETI ÉRTÉKESÍTŐ Somogy megye

Főbb feladatok, munkák: Acélszerkezetes csarnokok értékesítése különböző felhasználási területeken Munkavégzés Magyarország egész területén Érdeklődők ... »

ÁLLÁS MEGTEKINTÉSE
Eladó, Értékesítő Pest megye

hozzáértő tanácsadás a vásárlók részére, szakszerű, minőségi kiszolgálás, áruátvétel, árufeltöltés áru rendezése a raktárban és a vevőtérben, ... »