IVANICS CSOPORT
Nekünk a legfontosabb az elégedett ügyfél és ehhez te vagy a sikerünk kulcsa. Cégcsoportunk több, mint 30 éves tapasztalattal a háta mögött kiemelkedő szerepet tölt be a hazai jármű értékesítés és az ehhez kapcsolódó szolgáltatások piacán. Küldetésünk, hogy szakértelemmel, szorgalommal, megbízhatóan dolgozzunk a lelkes és elkötelezett kollégáinkkal.

Feladatok

  • Ügyfelekkel történő folyamatos kapcsolattartás, megrendelések felvétele, árajánlatok készítése
  • Rendelések számlázása, alapvető pénzkezelési folyamatok ellátása
  • Kiemelt partnerkapcsolatok ápolása és maximális szintű ügyfél-elégedettség biztosítása
  • Új ügyfelek szerzése, proaktív értékesítés

Elvárások

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Minimum középfokú iskolai végzettség
  • Magabiztos Excel felhasználói ismeret
  • Rugalmas, határozott, stressztűrő személyiség
  • Önálló, pontos munkavégzés
  • Akkurátus, lelkiismeretes személyiség
  • Igényesség az elvégzett munkával és saját magával szemben

Amit kínálunk

  • Stabil vállalati háttér
  • Hosszú távú munkalehetőség, határozatlan idejű munkaszerződés
  • Nincs hétvégi munkavégzés
  • Barátságos, támogató csapat, igényes munkakörnyezet
  • Cafetéria rendszer

Előny

  • Autós iparban szerzett tapasztalat
  • Autóalkatrész ismeretek
  • Raktározás, logisztika területén szerzett tapasztalat
  • Ford/Volvo/Hyundai márkaismeret
Cégnév: IVANICS CSOPORT