Magyarország egyik piacvezető autóalkatrész importőre, az Inter Cars Hungária Kft,  Dél-Pesti telephelyére keres

alkatrész értékesítő

kollégát.

Elvárások:

  • autóalkatrész értékesítési területen szerzett minimum 2 éves tapasztalat
  • felhasználói szintű számítógépes alapismeretek
  • jó kommunikációs készség,
  • nyitott- problémamegoldó, gondolkodás mód

Amit nyújtunk:

  • versenyképes, teljesítmény orientált jövedelem
  • tervezhető, fix munkaidő
  • kellemes munkaköri légkör, fiatalos csapat

Előny:

  • minimum középfokú végzettség
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • autóipari, katalógus-kereső programok ismerete
  • idegen nyelvtudás

Feladatok:

  • telefonos és személyes ügyfélkezelés
  • visszáru kezelés
  • garanciális adminisztráció
  • számlázás, szállító levél készítése

Állás, munka területe(i):

  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Telefonos ügyfélszolgálat
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest, X. kerület

Jelentkezni a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.

Cégnév: SPD60 Motor Kft.