Feladatok

- Ajánlatok készítése
- Megrendelések összeállítása, nyomon követése
- Alkatrészek számlázása
- Reklamációk kezelése
- Egyéb, a munkakörhöz kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása
- Ügyfelekkel való kapcsolattartás

Elvárások

- Alapvető műszaki ismeretek és készségek
- Minimum 2 éves releváns szakmai tapasztalat
- Alapfokú angol nyelvtudás
- MS Office felhasználói szintű ismerete
- Precíz, önálló munkavégzés
- Jó kommunikációs képesség

Előnyt jelent

- Minimum 5 éves releváns szakmai tapasztalat
- Középfokú angol nyelvtudás
- Felsőfokú műszaki végzettség

Amit kínálunk

- Kimagasló fizetés
- Stabil, biztos munkáltatói háttér
- Folyamatos fejlődési lehetőségek biztosítása
- Szakmai tréningek
- Jó munkahelyi légkör

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Kávézó
  • Céges rendezvények
  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Az országban több mint 30 éve meghatározó szerepet betöltő, munkagép alkatrésszel foglalkozó cég, a folyamatos bővülésének köszönhetően, nyíregyházi központjába alkatrész értékesítő munkatársat keres.

Fényképes önéletrajz, a fizetési igény megjelölésével.
Cégnév: Nyirség Nehézgép 93 Bt.