IVANICS KFT.

Együtt, közösen a mindig mosollyal távozó elégedett ügyfélért!

A magyar tulajdonú, közel 330 főt foglalkoztató, stabil háttérrel rendelkező Ivanics Csoport a Ford, Hyundai és Volvo gépjárművek, valamint a Kawasaki, Indián és Yamaha motorkerékpárok értékesítésének tekintetében előkelő helyet foglal el Magyarországon. Tevékenysége az értékesítés mellett a fent említett márkákhoz kapcsolódó szolgáltatásokkal egészül ki.

Az Ivanics Kft. Budapesti telephelyére

Alkatrész értékesítő

pozícióba keresi munkatársát

Főbb feladatok:

  • Beérkező/kiszállítandó alkatrészek és eszközök átvétele, rendszerezése, mozgatása
  • Gyári és utángyártott alkatrészek beazonosítása, (alkatrész katalógus segítségével) megrendelése, a felmerülő szerviz igények alapján
  • Új autó értékesítés támogatása, tartozék rendelés
  • Közvetítői szerep a szerviz és a raktár között
  • Kapcsolódó adminisztráció elvégzése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Megbízhatóság, önálló munkavégzés
  • Műszaki érdeklődés
  • Tanulási hajlandóság
  • Rugalmasság
  • Jó kommunikációs készség

Előnyt jelent:

  • Gumis vagy autós iparban szerzett tapasztalat
  • Autóalkatrész ismeretek
  • Raktározás, logisztika területén szerzett tapasztalat
  • Ford/Volvo/Hyundai márkaismeret

Amit kínálunk:

  • Stabil szervezeti háttér
  • Teljes munkaidő
  • Szabad hétvégék
  • Hosszú távú együttműködés lehetősége
  • Jó munkahelyi légkör

Munkavégzés helye:

Budapest, XI., XXII. kerület

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

Rugalmas munkavégzési hely - Budapest

  • Önéletrajzokat a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.

Az Ivanics Csoport Toborzási Adatkezelési tájékoztatója weboldalunk karrier oldalán tekinthető meg.

Cégnév: IVANICS KFT.