Ügyfelünk egy világszerte ismert cég magyarországi leányvállalata és gépjárműveik hivatalos importőre a régióban. A Pest megyei importőr tevékenységen kívül hat saját tulajdonú kirendeltséggel és egy szerződött partnerrel rendelkezik, amelyeken keresztül termékeiket értékesítik és szervizelik.
Most Pest megye, Budakeszi területére keresünk az alábbi pozícióba szakembert:

ALKATRÉSZ ÉRTÉKESÍTŐ

Feladatok:

  • Ügyfelek kiszolgálása
  • Szerviz részére alkatrészek kiadása
  • Raktárkészlet kezelés
  • A munkakörhöz kapcsolódó adminisztratív feladatok elvégzése

Elvárások:

  • Legalább középfokú műszaki végzettség
  • Hasonló területen szerzett minimum 2 éves tapasztalat
  • „B” kategóriás vezetői engedély és gyakorlat
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (MS Office)
  • Jó kommunikációs készség

Előnyök:

  • Angol nyelvtudás

Juttatások, ajánlat:

  • Versenyképes bérezés, szakmai fejlődés és hosszú távú munkalehetőség várja az új munkatársat.

Munkavégzés helye:

  • Pest megye

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, kérjük, hogy fényképes magyar nyelvű önéletrajzzal pályázzon rá!

Munkatapasztalat:

  • 1-3 év

Elvárt végzettség:

  • Középfokú tanfolyam
  • Szakközépiskola
  • Gimnázium

Pozíció területei:

  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Műszaki értékesítő
  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Eladó/Kereskedő
  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Mérnök értékesítő
  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Direkt-/telefonos értékesítés
  • FIZIKAI MUNKA / SZAKMUNKA: Anyagmozgatás/Rakodás/Targonca
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Műszaki támogatás

Pozíciószint:

  • Beosztott