Az AXIÁL Kft. az egyik legnagyobb hazai mezőgazdasági- és építőipari gépek forgalmazójaként bajai székhellyel az ország 19 pontján tevékenykedik. Tevékenységünk egyik fontos pillére az alkatrészértékesítés. A mezőgazdasági géppiac vezető márkáinak zavartalan alkatrészellátása stratégiai fontosságú számunkra. A felgyorsult piaci környezetnek megfelelve küldetésünk, hogy partnereink gyors, szakszerű kiszolgálással találkozzanak üzleteinkben, így

ALKATRÉSZ ÉRTÉKESÍTÉSI munkatársat

keresünk

szekszárdi alkatrészüzletünkbe.

Feladatok:

  • partnerek bolti kiszolgálása, tanácsadás alkatrész beazonosításában és kiválasztásában,
  • árajánlatok készítése és nyomon követése,
  • a bolt árukészletének kezelése,
  • áruszállító autók pakolása,
  • a nem egységként értékesített alkatrészek darabolás, előkészítése a vevőnek történő átadásra (láncok, profilcsövek, stb.).

Ön az ideális jelölt:

  • mezőgazdasági gépszerelői, autószerelői vagy egyéb műszaki végzettséggel rendelkezik
  • B-kategóriás jogosítványa van
  • szakmai gyakorlatot szerzett szerelői vagy alkatrész raktározási területen vagy műszaki kereskedelemben

Műszaki végzettségű pályakezdők jelentkezést is várjuk!

Előnyt jelent:

  • értékesítésben és/vagy kereskedelemben szerzett több éves tapasztalat
  • számítógépes ismeret, elsősorban SAP
  • AXIÁL telephely vonzáskörzetében lévő lakóhely

Amit kínálunk:

  • biztonság és kiszámíthatóság
  • színvonalas munkafeltételek, munkaruházat és védőfelszerelés is biztosított
  • kommunikációs eszközök
  • változatos feladatok, csapatmunka
  • szakmai oktatások, továbbképzési lehetőségek
  • utazások, programok, csapatépítő- és egyéb sportesemények

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Mérnök, Műszaki értékesítő
  • Értékesítési munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • Pályakezdő/friss diplomás

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Szekszárd

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: AXIÁL Kft.