Feladatok

  • személyes és elektronikus kapcsolattartás beszállítóinkkal, ügyfeleinkkel
  • árubeszerzések megszervezése
  • értékesítési tevékenység hátterének biztosítása
  • kereskedelmi készletek ügyviteli kezelése
  • készletgazdálkodás

Elvárások

  • műszaki területen szerzett legalább középfokú végzettség
  • kereskedelmi attitűddel rendelkezik
  • angol kommunikációképes nyelvtudás
  • számítógépes felhasználói szintű ismeretek
  • rendelkezik "B" kategóriás jogosítvánnyal
  • hatékonyan tud együttműködni kollégáival és az ügyfelekkel egyaránt
  • megbízható, pontos és következetes munkavégzés jellemzi

Előnyt jelent

  • felsőfokú végzettség
  • mezőgazdasági tapasztalat
  • alkatrész értékesítési tapasztalat

Amit kínálunk

  • versenyképes havi alapjövedelem
  • alapbéren felüli, teljesítménytől függő plusz jövedelem, bónusz
  • a hatékony munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása
  • mobiltelefon, laptop
  • stabil cégnél szakmai fejlődési és karrierlehetőség

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Céges rendezvények
  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Magyarország egyik meghatározó mezőgazdasági kereskedelmi és integrátor vállalata a Chemical Seed Kft. az újonnan alakult műszaki üzletágához keres alkatrész beszerző és termékfelelős kollégát.

Az új üzletág a világ legtöbb országában kimagasló piaci részesedéssel bíró JCB mezőgazdasági gépeit, KUHN munkagépeit és JOSKIN vontatmányait képviseli.

Jelenleg keresünk kollégát alkatrész beszerző és termékfelelős munkakörbe, újhartyáni központi irodánkban történő munkavégzéshez.

Jelentkezéshez kérjük csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát és bérigényét.
Cégnév: Chemical-Seed Kft. cég