''HÁDA-1'' Kft.

Alkalmi rakodó munkás (Szeged)

  • A HÁDA Magyarország piacvezető használtruha kis- és nagykereskedelmi vállalata, országszerte több mit 80 üzlettel.

Főbb feladatok, munkák:

  • FELADATOK: - Ruhás bálák anyagmozgatása kézi erővel - Kamionról le- és felrakodás - Üzlet raktárába való ki-berakodás ELVÁRÁSOK: - Jó fizikum - Rugalmasság AMIT KÍNÁLUNK: - Órabéres elszámolás, bejelentés egyszerűsített foglalkoztatással - Azonnali kifizetés - Heti 1 nap fix elfoglaltság (általában szerda 7.00-11.00, szombaton 14.00-17.00 között), heti rendszerességgel, eseti jelleggel más napokon is. Kb. havi 40 óra.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • jó fizikum
  • rugalmasság

Amit kínálunk:

  • azonnali kifizetés

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Egyéb fizikai munka

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Alkalmi munka

Havi nettó fizetési keret:

50.000 - 50.000 Ft

Munkavégzés helye:

6723 Szeged, Római körút 21.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük küldje el önéletrajzát.
Cégnév: HÁDA-1 Kft.