Feladatok

  • Szerencsekerék felügyelet (kinti munka),
  • Lufifújás / lufiosztás (benti munka),
  • Kasszasornál való besegítés a vásárlóknak.

MUNKAIDŐ:
05.23. 6:00-19:00

  • A munka időtartama alatt háromszori 20 perces szünet vehető ki (ez nem fizetett, így a bér összesen br. 24 000 Ft lenne)
  • budapesti lakosok számára KIJUTÁS BIZTOSÍTOTT- indulás előző este 18:30-kor (szállás biztosított) - Fizett utazás: br. 1000 Ft/ óra

Elvárások

  • Érvényes nappali tagozatos aktív jogviszony igazolás vagy passzív jogviszony igazolás (ebben az esetben csak 25 év alatti diákok jelentkezését tudjuk elfogadni)
  • 18 év felett
  • Jó kommunikációs készség
  • Kedves, türelmes személyiség
  • Igényes megjelenés
  • Budapesti tartózkodás

Előnyt jelent

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
Cégnév: MADS - Márton Áron Iskolaszövetkezet