Feladatok

Jogi támogatás az alábbi területeken:
  • tipikus és atipikus szerződések készítése | szerzői jog, illetve polgári jog területen, magyar és angol nyelven
  • HR folyamatok támogatása, a Zene Háza HR csoportjával együttműködve,
  • beszerzések, pályáztatások jogi támogatása,
  • közbeszerzési eljárások lefolytatásához nyújtott jogi támogatás, a Zene Háza közbeszerzési menedzserével együttműködve,
  • szerzői jog (előadóművészet, képzőművészet, egyéb IP jogok) ügyek ellátása,
  • követelések kezelése,
  • a tevékenységet érintő jogszabályok változásainak a figyelemmel kísérése,
  • az adatvédelmi és titokvédelmi szabályok érvényesítése, a Zene Háza adatvédelmi felelősével együttműködve,
  • részvétel egyeztetéseken magyar és angol nyelven,
  • részvétel a belső folyamatok szabályozásában.

Elvárások

A pályázóval szembeni elvárások:
  • állam- és jogtudományi egyetemi végzettség,
  • állami cégek jogi képviseletében legalább 1 éves tapasztalat,
  • a pozíció sikeres betöltéséhez elengedhetetlen a rugalmasság | célorientált attitűd |terhelhetőség | pontosság,
  • proaktivitás a jogi megoldások megtalálásában,
  • angol nyelv magabiztos ismerete elengedhetetlen.
Elvárás: Kommunikáció szintje: C1 | Írásban: B2 – C1

Előnyt jelent

A pályázat elbírásánál előnyt jelent:
  • angol nyelvvizsga / szakmai nyelvvizsga,
  • külföldön szerzett tapasztalat,
  • közjogi területen szerzett tapasztalat,
  • előadó- és képzőművészeti kapcsolódású jogi szakmai tapasztalat.

Céginformáció

A Magyar Zene Háza jogi csapatába keresünk új munkatársat.
2022 januárjában nyitotta meg kapuit a Magyar Zene Háza, minden korosztálynak személyes kapcsolódást nyújtva a hangok világához egy olyan helyszínen, amely kívülről és belülről is átértelmezi a kulturális terek eddig ismert fogalmát. A különböző szinteken más-más formában kínálunk zenéhez kötődő programokat, mindvégig szem előtt tartva küldetésünk három fő pillérét: közvetlenség, felfedezésre ösztönzés, megismételhetetlen élmények nyújtása.

A pályázat részeként benyújtandó iratok – jelentkezés:
  • motivációs levél,
  • a pályázó szakmai életútját részletesen bemutató, fényképes szakmai önéletrajz,
  • iskolai végzettséget, szakképzettséget, nyelvismeretet tanúsító okiratok, dokumentumok másolata,
  • korábbi munkatapasztalatok ismertetése (munkáltató megjelölése, feladatkör részletezése),
  • nettó bérigény megjelölése.
Cégnév: Vajda Ügyvédi Iroda