A Medicover Közép-Kelet-Európa és Magyarország vezető magán-egészségügyi szolgáltatója.

Folyamatosan bővülő csapatunkba új munkatársakat keresünk az alábbi pozícióba:

Alkalmazásüzemeltető

Feladatok

  • A Cég medikai/ügyviteli rendszereinek üzemeltetése, karbantartása,
  • Saját fejlesztésű alkalmazások technikai támogatása belső felhasználók számára (Level 2 -es szintű support),
  • A Vállalat ügyviteli rendszereinek fejlesztéseiben/bevezetésekben/frissítésekben való aktív részvétel, a fejlesztői csapattal való szoros együttműködés,
  • Rendszeres verzió váltások támogatása, tesztelése,
  • Kapcsolattartás a külföldi Kollégákkal, illetve külső partnerekkel (hibajegyek kezelése, nyomon követese),
  • Riportok készítése SQL adatbázisokból (SSRS),
  • Tudásbázis karbantartása, bővítése,
  • Projektekben való részvétel, egyeztetések lebonyolítása külső és belső szereplőkkel,
  • Kiemelt szoftveres segítség nyújtás a klinikai dolgozók számára.

Amit kínálunk

  • Nagyvállalati háttér
  • Fejlődési lehetőség
  • Önállóság, felelősségteljes munkakör

Elvárások

  • Minimum középfokú Informatikai végzettség (MS Windows, MS Office, erős Excel tudás),
  • Önálló munkavégzésre való képesség,
  • Rendszerszemlélet,
  • Felhasználó központú látásmód,
  • SQL ismeretek (lekérdezések készítése),
  • Középszintű angol nyelvismeret,
  • Rugalmasság,
  • Jó problémamegoldó képesség.

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Hálózati és Rendszermérnök
  • Rendszerüzemeltető

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Amennyiben a fenti lehetőség felkeltette az érdeklődését, magyar nyelvű, fényképes önéletrajzát a pozíció és bérigény megjelölésével kérjük küldje el a "Jelentkezem" gomb segítségével.
Az álláshirdetésre való jelentkezésével és azzal, hogy önéletrajzát továbbítja a Medicovernek, Ön hozzájárul a megadott személyes adatainak Medicover általi kezeléséhez. A Medicover részletes adatkezelési tájékoztatóját a Medicover honlapján érheti el.

Cégnév: Medicover Egészségközpont Zrt.