Randstad Hungary Kft.

Megbízónk a bér- és munkaügy, valamint a humánerőforrás-gazdálkodás szakértője, 20 éves szakmai tapasztalattal, illetve 240 munkatárssal. Országos hálózattal rendelkezik, közel 3000 vállalatot és több mint egymillió hazai munkavállalót nevezhetnek meg referenciaként.

Saját fejlesztésű szoftvereik technikai támogatására szakosodott csapatuk bővülése kapcsán keresünk hozzájuk tapasztalt szakembert alkalmazásüzemeltető pozícióba.

Alkalmazásüzemeltető

Főbb feladatok, munkák:

  • Részvétel komplex projektek IT környezetének felmérésében, méretezésében, karbantartásában
  • Rendszerek telepítése és frissítése felhőben és ügyfélnél
  • SQL adatbázis, Web szerver, Terminal szerver és IIS szerver üzemeltetés
  • Rendszerek, adatbázisok, szerverek paraméterezése, karbantartása, tesztelése, monitorozása, riasztások kezelése
  • Komplex hibák elhárítása SLA időn belül
  • Ügyfelek támogatása a rendszerek IT üzemeltetésével kapcsolatban távoli kapcsolattartással és helyszínen
  • Vállalati alkalmazások támogatása
  • Üzleti területekkel, fejlesztőkkel, ügyfelekkel való egyeztetés

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Jó elméleti és gyakorlati adatbázis (MSSQL és/vagy Oracle DB) ismeret
  • Windows szerver platformon futó alkalmazások üzemeltetésében szerzett gyakorlat
  • IIS, Remote Desktop, Remote Application, RD Web ismeretek
  • szakirányú, informatikai/ műszaki végzettség (közép vagy felsőfokú)
  • ITIL működés ismerete
  • 3-4 év tapasztalat IT alkalmazás támogatás és IT üzemeltetési területen (hasonló területen 2-3 év)
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Kiváló kommunikációs adottságok
  • Jó problémamegoldó képesség

Előnyt jelent:

  • Atlassian termékek ismerete
  • Sharepoint ismeret
  • MSSQL query ismeretek
  • PS scriptelési ismeretek

Amit kínálunk:

- Versenyképes juttatás

- Szakmai fejlődési lehetőség egy magasan képzett csapat tagjaként

- Hosszú távú, biztos , termékfejlesztési projekten biztosított feladatok

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Rendszerüzemeltető

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.
Cégnév: Randstad Hungary Kft.