Feladatok:

  • Az új projekttervek műszaki/technológiai értékelése, elemzése, az ügyféligény és a gyártási tapasztalat alapján a műszaki specifikáció véglegesítése
  • Szerződések előkészítése és közreműködés a véglegesítésükben további szakterületek (beszerzés, pénzügy, marketing) bevonásával
  • Költségelemzések készítése, a költségek nyomon követése a megvalósulási szakaszban, utókalkulációból következtetések levonása
  • Kapcsolattartásafőegység beszállítókkal, szoros együttműködésben a beszerzéssel elsősorban az ajánlatkérések, -adások és a szerződéselőkészítés érdekében
  • A projektvezetők számára műszaki háttértámogatás nyújtása a projekt megvalósítási ideje alatt
  • Megtérülési elemzések készítése
  • Háttérkutatások elvégzése és piaci trendek monitorozása, versenytársak nyomon követése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Villamosmérnök, gépészmérnök, olajmérnök, fizikus, vegyészmérnök, vegyipari gépész, kohómérnök vagy tüzelőanyag-cella és hidrogéntechnológia szakmérnökvégzettség
  • 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Számítógépes ismeretek
  • Minimum B2 szintű angol nyelvtudás

Amit kínálnak:

  • Belső képzés speciális kompresszortechnológia ismeretekből és a gázpiacról
  • Meghatározó szerep hazai és regionális szinten jelentős földgáz- és hidrogéntechnológiai projektekben
  • Változatos projektek és széles hazai és nemzetközi beszállítói és ügyfélkör
  • Új technológiákat gyorsan elsajátító agilis szervezet
  • Magyar tulajdonú jövőálló vállalat

Munkavégzés pontos helye:

  • Budapest/Kiskunhalas

Amennyiben az álláslehetőségünk felkeltette az érdeklődését, küldje el számunkra lehetőleg fényképes,

magyar nyelvű önéletrajzát az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!

Cégnév: Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda