Alkalmazástechnikai laboráns (Gödöllő)

Leendő kollégánk feladatai:

  • Laboratóriumi munka, kísérletek elvégzése, eredmények kiértékelése,
  • Új kísérleti metódusok kialakításában közreműködés,
  • A többi laboratóriumi asszisztensekkel együttműködés,
  • Kapcsolattartás a BorsodChem más egységeivel,
  • PU gyártással kapcsolatos problémák megoldásában közleműködés,
  • Az esetleges reklamációk kivizsgálásának támogatása a fejlesztőmérnökkel együttműködve.

Csatlakozzon hozzánk, ha:

  • középfokú vegyész, vegyésztechnikus
  • társalgási szintű aktív angol nyelvtudással,
  • felhasználói szinten ismeri a Microsoft Office programcsomagot
  • analitikai gondolkodás és problémamegoldó készség jellemzi Önt,

Előny:

  • releváns területen szerzett szakmai tapasztalat de nem feltétel

Miért éri meg nálunk dolgozni?

  • piaci viszonyoknak megfelelő alapbért,
  • teljesítmény alapú prémiumot,
  • 13. havi juttatást
  • vásárlási kedvezményeket,
  • széleskörű béren kívüli juttatásokat,
  • rugalmas munkaidőt kínálunk.

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Vegyészmérnök
  • Egészségügy, Gyógyszeripar
  • Laboráns

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Alapfok/társalgási szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Gödöllő

Amennyiben az álláslehetőség felkeltette az érdeklődését, küldje el jelentkezését (magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajz, valamint motivációs levél) a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: BorsodChem Zrt