Alkalmazástámogató specialista - 2nd level application support specialist

Partnerünk az elmúlt években élvonalbeli kutató-fejlesztő centrummá vált a hajtásláncrendszerek területén, és egyre nagyobb hangsúlyt fektettek az elektromos és a hibrid technológiára is.

Modern és megbízható megoldásaik révén a világ élvonalbeli gyártói is velük dolgoznak.

Mérnökeik emellett olyan rendszerek és szoftverek fejlesztésén is dolgoznak, ami az autózási iparág egyik legfelkapottabb témája és sokaknak még a távoli jövőt jelenti, ilyen például az önjáró autók.

Ha Te is szívesen dolgoznál egy ilyen innovatív cégnél, jelentkezz!

Feladataid lennének:

  • PTC Modeler (UML) felhasználóinak támogatása,
  • Projektek adminisztratív beindítása
  • Adminisztrációs feladatok ellátása,
  • Felhasználói jogosultságok kezelése
  • Interface-k biztosítása más eszközök felé,
  • Együttműködés a nemzetközi projektcsapattal, beleértve külföldi megbeszéléseken való részvételt

Pozícióhoz tartozó elvárások:

  • BSc / MSc végzettséggel rendelkezel informatikai vagy műszaki területen,
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!
  • De örülünk, ha rendelkezel már 1-3 év szakmai tapasztalattal support területen,
  • Magabiztos angol nyelvtudással rendelkezel (min. középfok) és szívesen használod a nyelvtudásodat szóban és írásban is,
  • Van már 1-2 éves UML tapasztalatod (egyetemi tapasztalat is megfelelő, Visual Basic ismeret előny)
  • Megbízható személyiség és jó csapatjátékos vagy

Amit kínálunk:

  • bérsáv: havi bruttó 450 - 650.000 Ft + juttatások
  • Rugalmas munkaidő (4 havi munkaidőkeret, törzsidő: H-P 09-15h-ig),
  • Mentor program, nyelvtanfolyamok, készségfejlesztő- és szakmai tréningek,
  • Magánegészségügyi ellátás, balesetbiztosítás, gyümölcsnap,
  • Legmodernebb technológiák, nemzetközi projektek, utazási lehetőség,
  • Céges rendezvények, egészséghónap, karácsonyi buli, céges kvíz estek

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • IT support, Helpdesk
  • Rendszergazda

Szükséges tapasztalat:

  • Pályakezdő/friss diplomás

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest, XI. kerület

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: Profession Services