Alkalmazástámogató / IT Analyst

Az UniCredit Bank Hungary Zrt. a Közép- és Kelet-Európában legnagyobb és leginkább diverzifikált nemzetközi bankhálózatot működtető UniCredit magyarországi tagja. Az UniCredit Bank Magyarországon kedvező feltételek mellett kínál átfogó, rugalmas pénzügyi termékeket és szolgáltatásokat magánszemélyeknek, kis- és középvállalkozásoknak és nagyvállalatoknak egyaránt.

Milyen feladataid lesznek?

  • Lejárt tartozások kezelését támogató rendszer (Loxon) üzemeltetése
  • A rendszer fejlesztőjével való folyamatos kapcsolattartás
  • A rendszerhez kapcsolódó hibabejelentések vizsgálata, továbbítása a fejlesztőnek, azok nyomonkövetése
  • A rendszerfejlesztésekhez kapcsolódó feladatok elvégzése (üzleti specifikációk kialakítása, támogatása, tesztelése stb.)
  • Riportok készítése
  • Folyamatok módosítása, új folyamatok kialakítása
  • A behajtási rendszerhez kapcsolódó oktatások szervezése, lebonyolítása
  • A terület napi munkavégzésének operatív rendszertámogatásának biztosítása
  • A kollégák szakmai (rendszertevhnikai) támogatása, supportja
  • Helyi és csoportszintű Collection/Workout és Restructuring folyamatokhoz kapcsolódó projektekben való aktív részvétel
  • A munkakör megfelelő minőségű és szakmai színvonalú ellátásához tréningeken, képzéseken való részvétel

Követelmények, elvárások

  • felsőfokú gazdasági vagy szakirányú végzettség
  • társalgási szintű angol nyelv
  • min. 1 éves rendszerüzemeltetési/ fejlesztési/ szervezői tapasztalat, hitelezési folyamatok ismerete
  • programozói ismeretek (SQL, SAS)
  • MS Excel, Word, PowerPoint, SAS Enterprise Guide haladó szintű ismerete
  • banki rendszerek felhasználói szintű ismerete

Előnyt jelent

  • rendszerszintű gondolkodás
  • önálló munkavégzésre képesség
  • kiváló kommunikációs készség
  • teljesítményorientáltság, nagy terhelhetőség
  • jó problémamegoldó, szervező készség
  • proaktívitás
  • gyors helyzetfelismerő, elemző készség
  • felelősségtudat, felelősségvállalás
  • határozott fellépés
  • belső motiváltság, lojalitás

Miért érdemes hozzánk csatlakoznod?

  • bónusz teljesítménytől függően,
  • cafeteria,
  • well-being szolgáltatások,
  • privát egészségbiztosítási szolgáltatás minden kollégánknak a próbaidő lejárta után,
  • képzések,
  • extra szabadnap,
  • távoli munkavégzés a belső szabályoknak megfelelőn.

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • IT tanácsadó, Elemző, Auditor

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Alapfok/társalgási szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest, V. kerület

Mire számíthatsz jelentkezésedet követően?

Amennyiben pályázatod megfelel az elvárásoknak, kollégánk felveszi veled a kapcsolatot, majd pedig személyes interjút követően adunk neked visszajelzést.

Cégnév: UniCredit Bank Hungary Zrt.