Magyarország egyik piacvezető pénzintézete - országosan több mint 4000 munkatársukkal - legfontosabb céljuk, hogy partnerei pénzügyi igényeire a legmegfelelőbb megoldásokat kínálják mind a lakossági szolgáltatások terén, mind a vállalati szegmensben. Ezért fejlesztik folyamatosan termékeiket és szolgáltatásaikat. Országszerte 210 lakossági fiókot működtetnek, és mintegy 1 millió lakossági, kkv és vállalati ügyfélnek kínálnak banki és biztosítási megoldásokat

Feladatok:

  • A már elkészült, tesztelés előtt álló, új biztosíték nyilvántartó rendszer és kapcsolódó üzleti igény megismerése. Az új rendszer alapos, részletes ellenőrzése és tesztelése az üzleti igény alapján.
  • Kész tesztesetek értelmezése, e mellett új tesztesetek készítése (kritikai gondolkodás, életszerű események és lehetséges kimenetek megfogalmazása)
  • Tesztesetek futtatása, tesztelés eredményeinek regisztrálása
  • A tesztelés tapasztalatainak összefoglalása, felfedezett esetleges hibák adminisztrálása, nyomon követése, egyeztetés rendszerszervezőkkel és/vagy fejlesztőkkel, valamint teszt koordinátorral.

Elvárások:

Amit kínálunk:

  • dinamikus csapat
  • kiváló munkakörnyezet
  • Home office lehetőség (heti 1-2 nap irodai jelenlét szükséges)
  • határozott idős szerződés

Egyéb információ az állásról:

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg: Adatvédelmi Tájékoztató

Referenciaszám: d50b1b
Cégnév: Pannonjob Kft.
Kapcsolattartó: Hernádi Réka