Egy olyan világban, ahol az elektromotoroké a jövő, a 450 munkatársat foglalkoztató PVS-csoport egyike az úttörő cégeknek. Az álló- és forgórészek fröccsöntésének területén biztosított legmagasabb minőség és műszaki innováció, valamint a precíziós ventilátorlapátok előállítása tett bennünket azzá, amik vagyunk: a legkeresettebb szállító, amelynek termékei iránt napról napra nagyobb a kereslet. Építünk a sikerünkre, ezért keresünk

Alkalmazási mérnök

AZ ÖN FELADATAI:

  • Új projektek vezetése a fröccsöntéstől a termelés megkezdésére kész állapotig
  • Az öntőformák szisztematikus ellenőrzése az injektálást végző öntőberendezésben, illetve a megfelelő dokumentáció elkészítése
  • Az alkalmazástechnikai sorozatos folyamatok elemzése és optimalizálása
  • Robotprogramok fejlesztése
  • Szakértői kapcsolattartó a kollégái számára a termelésben és támogatja a képzéseket
  • Együttműködés a fejlesztési, értékesítési és minőségkezelési osztályokkal
  • Technikai ügyfélszolgálat nyújtása és leányvállalataink támogatása

AMIT VÁRUNK ÖNTŐL:

  • Műszaki képzettség műanyagipari területen
  • Több éves munkatapasztalat a műanyagelemek fröccsöntésére vonatkozóan, ideális esetben a folyamattechnikában
  • A munkaanyag alapos ismerete
  • Analitikus gondolkodásmód
  • Jó német és angol nyelvtudás szóban és írásban

MIT TUDUNK NYÚJTANI:

  • Izgalmas feladatok egy dinamikus, fenntartható termékeket gyártó középvállalkozásban
  • Lapos szervezeti struktúra
  • Szabad tér a személyes fejlődésének és a készségei és tehetségei alkalmazásának
  • Vonzó társadalombiztosítási juttatások

Munkavégzés helye

PVS-Hungary Kft. Építők útja 8/a | H-9500 Celldömölk |

Ha szakmailag és személyesen is tökéletesen illeszkedik a PVS elvárásaihoz, akkor meg kell ismerkednünk egymással. Küldje el jelentkezését a fizetési elképzelésének és a lehető legkorábbi belépési idejének megadásával!

Örömmel várjuk jelentkezését!

Cégnév: PVS-Hungary Kft.