Alkalmazásfejlesztőt keresünk

Feladatok

  • Saját alkalmazások tervezése és fejlesztése,
  • meglévő modulok karbantartása és funkcionális bővítése,
  • élő üzleti adatbázisok és rendszerek fejlesztése és karbantartása,
  • közös munka projekt menedzserekkel és termékfejlesztéssel,
  • üzleti igények technikai oldalról való támogatása, megvalósíthatóság felmérése.

Elvárások

  • IT területen szerzett főiskolai vagy egyetemi végzettség,
  • legalább 3 – 5 év tapasztalat,
  • tervezési minták ismerete és használata,
  • technológiai ismeretek: C#, .NET, MS SQL, MS SQL Integration Services (SSIS), IIS, webszerverek, WebAPI,
  • problémamegoldó képesség,
  • rendszerben gondolkodás,
  • termékfejlesztésben való részvétel.

Előnyök

  • DevExpress, MVC, Entity framework, PostgreSQL .

Amit kínálunk

  • Szakmai fejlődést biztosító komplex feladatok,
  • legtrendibb, legújabb technológiai megoldások,
  • jó csapat, remek hangulat, élvezetes munka,
  • rugalmas munkavégzés: nem az számít, hogy mikor jössz be és mikor mész haza (kivéve, ha erre külön beosztás van), a lényeg, hogy a feladattal haladj megfelelő ütemben,
  • otthoni munkavégzés heti 3 napban,

Leírás

Megbízónk 100%- ban magyar tulajdonú informatikai vállalat, fő profilja a személyre szabott, egyedi rendszerek fejlesztése. Több mint 15 éve foglalkoznak szoftverek tervezésével és fejlesztésével.

Munkavégzés helye

Budapest

Cégnév: Karrier Job