A Diamond Diagnostics a diagnosztikai laboratóriumi berendezések és kellékek gyártója és nemzetközi szállítója. A Diamond Diagnostics egy gyorsan, dinamikusan fejődő szervezet, ami a fent említett minőségben professzionális, lelkes és hozzáértésben jártas alkalmazottakat keres.

Alkalmazásfejlesztő

Feladatok:

  • Szoftver és programfejlesztés
  • Alkalmazás testreszabása
  • Adatbázis-fejlesztés és -kezelés
  • Jelentések készítése és kezelése

Elvárások:

  • BS vagy MS informatika, üzleti menedzsment vagy informatika
  • 2+ éves alkalmazásfejlesztési és programozási tapasztalat
  • Erős irányítási képesség
  • HTML, CSS, Bootstrap, SQL vagy Mongodb szakértelem
  • A Nodejs szakismerete, Javascript, Angular JS
  • Angol nyelv középfokú ismerete

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés
  • nemzetközi környezet

Munkavégzés helye:

IV. kerület

Várjuk angol nyelvű önéletrajzát a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással!

Diamond Diagnostics is a manufacturer and international supplier of diagnostic laboratory equipment and supplies. Diamond Diagnostics is a fast, dynamically evolving organization looking for professional, enthusiastic and knowledgeable employees in the above-mentioned qualities.

Application developer

Tasks:

  • Software and software development
  • Customize an application
  • Database development and management
  • Create and manage reports

Expectations:

  • BS or MS in Informatics, Business Management or Informatics
  • 2+ years of application development and programming experience
  • Strong control ability
  • HTML, CSS, Bootstrap, SQL or Mongodb expertise
  • Nodejs expertise, Javascript, Angular JS
  • Intermediate knowledge of English

What we offer:

  • Competitive salary
  • International Environment

Place of work is:

  • IV district, Budapest
Cégnév: DIAMOND DIAGNOSTICS Kft.