ALKALMAZÁSFEJLESZTŐ /MICROSOFT.NET/

munkatársat keresünk

Új munkatársunk feladatai lesznek

  • részvétel a Microsoft NET fejlesztési, futtatási, és üzemeltetési architektúra elemzési, tervezési, kivitelezési folyamatokban
  • részvétel a Microsoft.NET tervezési, fejlesztési, tesztelési, üzemeltetési szabványok kidolgozása/kidolgozásában, valamint ezek felülvizsgálata és a megvalósítás felügyelete
  • rendszerintegráció elemzési és tervezési feladatok elvégzése

Amire a munkakör betöltéséhez szükség van

  • befejezett szakirányú főiskolai, egyetemi végzettség, meglévő diploma
  • minimum 1 éves üzemeltetői tapasztalat Microsoft .NET környezetben
  • fejlesztési módszertanok ismerete

Tulajdonságok, melyek számunkra fontosak

  • önállóság
  • megbízhatóság
  • fegyelmezett, precíz munkavégzés
  • rendszerszemlélet
  • kreativitás
  • kiemelkedő problémamegoldó képesség
  • proaktivitás
  • szakmai összefoglaló, lényeglátó képesség
  • közösségi munkavégzésre való képesség

Előnyként értékeljük

  • további Microsoft technológiák ismerete (Visual Studio, MVC, TFS)
  • projekttapasztalat
  • ITIL v3 ismerete

Amit ajánlunk

  • hosszú távú foglalkoztatási biztonság
  • támogató munkahelyi légkör
  • bruttó munkabér 4%-ának megfelelő összegű önkéntes nyugdíjpénztári támogatás havonta
  • vasúti utazási igazolvány biztosítása (szabályozás szerinti hozzátartozók részére is)
  • bruttó 4.520,- Ft /hó önkéntes egészségpénztári tagdíj-kiegészítés munkabérből való legalább nettó 2.000,- Ft /hó tagdíj levonása esetén
  • barátságos csapat
  • rugalmas munkavégzés

2021. május 30.

Vállalati bemutatkozó

A MÁV Szolgáltató Központ Zrt. a MÁV-csoport egyik leányvállalata. Célja, hogy professzionális üzleti szolgáltatásokat nyújtson a MÁV-csoport tagjainak gazdasági, humán, informatikai, beszerzés-logisztikai és ügyvitel területen.

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Rendszerüzemeltető
  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Tesztelő, Tesztmérnök

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: MÁV Szolgáltató Központ Zrt.