Adecco a világ egyik vezető HR szolgáltatója
Alkalmazás üzemeltető rendszergazda
pozícióba keres szakembert Pest megye, Sóskút lokációval

Főbb feladatok:

  • A cégcsoport adatbázisokon alapuló alkalmazásainak üzemeltetése, felügyelete
  • Az alkalmazásokkal kapcsolatos HelpDesk feladatok ellátása
  • Az adatbázis szerverek (MSSQL, MySQL, Postgres, Progress) üzemeltetése és felügyelete
  • Az ERP rendszerek technikai üzemeltetése és felügyelete
  • Az üzemeltetett alkalmazásokra és adatbázisokra monitoring rendszer kialakítása és üzemeltetése, hibaelhárítás, illetve közreműködés a hibaelhárításban
  • A fenti feladatokkal kapcsolatos dokumentáció létrehozása, karbantartása
  • A teljes cégcsoport vonatkozásában aktív közreműködés az egyes új rendszerek, folyamatok bevezetésénél

Amit várunk:

  • Főiskolai és/vagy egyetemi informatikai és/vagy szervezői szakirányú végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett minimum 3 éves tapasztalat
  • MSSQL ismeret
  • Rendszerszemlélet, analitikus- és jó problémamegoldó képesség
  • Nyitott, rugalmas, proaktív, csapatjátékos személyiség

Amit kínálunk:

  • Stabil, megbízható, dinamikusan fejlődő cégcsoport háttér
  • Versenyképes javadalmazás

További információk, jelentkezés: Rácz György Senior tanácsadó

Cégnév: ADECCO Kft.