Pénzügyi szektorban tevékenykedő ügyfelünkhöz keresünk alkalmazás üzemeltetőt egy újonnan alakuló csapatba.

Alkalmazás üzemeltető (frontend és middleware)

Feladatok

  • web és middleware rétegen futó alkalmazások napi üzemeltetése, monitorozása
  • verzió frissítések előkészítése, végrehajtása
  • hibabejelentések kezelése, hibák javítása
  • automatizált folyamatok kiépítése, optimalizálása

Követelmények

  • webszerver üzemeltetési tapasztalat
  • windows és linux tudás
  • valamilyen scriptnyelv ismerete (powershell, bash)
  • írásbeli angol nyelvtudás
  • pénzintézeti, biztosítói területen szerzett tapasztalat

előnyt jelent:

  • magas rendelkezésre állású rendszerekkel szerzett tapasztalat
  • SQL tudás
  • MQ tapasztalat

Amit kínálunk

  • versenyképes fizetés
  • cafeteria
  • balesetbiztosítás
  • céges laptop, mobiltelefon
  • home office lehetőség
  • újonnan létrejövő csapat, szakmai kihívások, előrelépési lehetőségek

Munkavégzés helye

Budapest

Cégnév: Randstad Hungary Kft.