MBH Bank Nyrt.

Alkalmazás üzemeltető - Értékpapír- és Treasury Rendszerek

AZ MBH BANK MAGYARORSZÁG EGYIK VEZETŐ BANKJA. STABIL, HAZAI BANK, AZ ORSZÁG LEGNAGYOBB FIÓKHÁLÓZATÁVAL.
Célunk, hogy ÉRTHETŐ, EMBERKÖZELI és SZERETHETŐ élménnyé tegyük a bankolást, miközben támogatjuk közel 2 millió ügyfelünket, hogy tudatosan és magabiztosan kezeljék pénzügyeiket.

Milyen feladatokban számítunk rád?

  • Befektetési- és alapkezelő szolgáltatást érintő informatikai bau és projektek alkalmazás üzemeltetési feladatellátása, támogatása
  • Éles és teszt környezetek támogatása, karbantartása
  • Verzióváltások, telepítések végrehajtása szükség szerint a szállítóval együttműködve
  • A rendszerek folyamatos rendelkezésre állásának biztosítása
  • Tesztelések támogatása
  • Incidensek, hibabejelentések kezelése, elhárításuk l2 szinten
  • Készenlét biztosítása
  • Együttműködés az üzleti igényeket megfogalmazó bankszakmi és támogató, valamint a funkcionális és nem funkcionális követelményeket meghatározó szakterületekkel, társterületekkel
  • Rendszerdokumentációk nyilvántartása, készítése, azok folyamatos aktualizálása a szállító bevonásával
  • Projektekben való részvétel, folyamatos kapcsolattartása az it IT Delivery Manager-rel, projektvezetővel, szakmai együttműködő partnerekkel
  • A megvalósítandó alkalmazás rendszer logikai tervezésben, szükség esetén a megvalósítás tervezésben való részvétel

Előny:

  • Banki folyamatok, konténer alapú technológiák ismerete, banki alkalmazás üzemeltetésben szerzett tapasztalat, angol nyelvhasználat előnyt jelent

Milyen tudásra lesz szükséged?

  • 1-3 év alkalmazás üzemeltetési területen szerzett tapasztalat
  • Szakirányú (informatikai vagy gazdasági) közép- vagy felsősokú végzettség
  • Linux, Unix és Windows rendszerek ismeretek
  • Batch file-ok, scriptek ismerete
  • Openshift tudás
  • Alapvető adatbázis ismeret
  • Erős problémamegoldó képesség
  • Precíz, megbízható munkavégzés
  • Együttműködési képesség

Miben számíthatsz ránk?

  • Széles körű sportolási támogatást nyújtunk
  • Komplex juttatási csomaggal rendelkezünk
  • Home office lehetőséget biztosítunk
  • Szupercsapatként működünk együtt
  • Kíváncsiak vagyunk ötleteidre és teret adunk a megvalósításukhoz
  • Generációs sokszínűségi stratégia: Start+, Bébi+, Aktív+, Nagyköveti program

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Rendszerüzemeltető

Amennyiben szeretnél csatlakozni csapatunkhoz, jelentkezz a "jelentkezem" gombra kattintva.
Cégnév: MBH Bank Nyrt.