Nyomdaipari partnerünk közel 30 éve dinamikusan fejlődő nyomdaipari vállalkozás, több mint 250 dolgozóval. Európai színvonalú technológiájával, magasan képzett szakembereivel Magyarország egyik legkiválóbb nyomdaipari cége. Folyamatos fejlődés miatt új kollégánkat keressük az alábbi pozícióba:

Alkalmazás üzemeltető /App Support

Főbb feladatok:
  • LOB (line of business) alkalmazások támogatása, fejlesztése: ipari és általános szoftverek
  • jelenlegi termelés- és vállalatirányítási rendszerek folyamatainak támogatása
  • helyi folyamatgazdákkal való kapcsolattartás, fejlesztési igények felmérése, dokumentálása
  • folyamatok monitorozása, javaslattétel a fejlesztési irányokra
  • szoftver beszállítók támogatási és fejlesztési folyamatainak koordinálása
  • külső fejlesztőkkel (R&D) történő kapcsolattartás, fejlesztések specifikációja, koordinációja,
  • fejlesztési projectek időbeli és minőségi teljesítése.
Az álláshoz tartozó elvárások:
  • projecttervezésben, folyamatirányításban szerzett tapasztalat
  • jártasság vállalatirányítási rendszerek kezelésében
  • nagyfokú önállóság, felelősségvállalás, pontosság, megbízhatóság
  • modern és innovatív, agilis gondolkodásmód
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás (szóban és írásban)
Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
  • nyomdai szoftverrendszerek és technológiák alapfokú ismerete
  • SOA, illetve IT service (ITIL, COBIT, TOGAF) módszertanok ismerete
Amit kínálunk:
  • biztos jövőkép, kiszámítható, stabil és versenyképes jövedelem
  • éves bónusz / mozgóbér, mobiltelefon, cafeteria, szakmai tréningek
  • modern technológia
  • barátságos, segítőkész kollégák
  • jó munkalégkör
Munkavégzés helye:
  1. kerület
Referenciaszám: 201623513
Cégnév: Monster Talent Sourcing Services