Alkalmazás üzemeltető

Feladatok:

  • Éles rendszer felügyelete, napi ütemezési tevékenységek
  • Incidensek, problémák kezelése
  • Üzleti releasek telepítése, beleértve a tervezett, soron kívüli, rendkívüli releaseket
  • Üzemeltetési dokumentációk készítése, karbantartása
  • Adatbázis karbantartási feladatok, teljesítménymenedzsment, hangolás
  • Közreműködés a mentési terv, DR terv készítésében, tesztelésében
  • Együttműködés az alkalmazásfejlesztőkkel és az infrastruktúra üzemeltetőkkel ls forrásrendszer felelősökkel
  • Rendszerauditokban részvétel
  • Tesztkörnyezetek felépítése, konfigurálása, működtetése
  • Alkalmazásszerverek, BI eszközök működtetése, konfigurálása

Követelmények:

  • Adattárház üzemeltetési tapasztalat
  • Oracle DBA ismeretek
  • Önálló munkavégzés
  • Szakmai angol nyelvtudás
  • UNIX/Linux/Solaris ismeret

Előny:

  • JBoss és/vagy Weblogic alkalmazásszerver ismeretek
  • Tableau és/vagy PowerBI és/vagy Oracle BI ismeret
  • Banki folyamatok ismerete
  • DevOps módszertani ismerete, tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Piacvezető vállalatcsoport
  • Dinamikusan fejlődő informatikai környezet
  • Támogató munkahelyi légkör
  • Szakmai fejlődési, tanulási lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Hálózati és Rendszermérnök
  • Rendszerüzemeltető
  • Rendszergazda

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: OTP Bank Nyrt.