A MEDIAWORKS HUNGARY ZRT.

ALKALMAZÁS ÜZEMELTETÉSI VEZETŐT

KERES

A Mediaworks Hungary Zrt., ismert és közkedvelt napilapjaival, a Nemzeti Sporttal, a Világgazdasággal, 19 megyei napilappal, női, bulvár, gasztro, ifjúsági és sport magazin portfóliójával, digitálismédia-termékeivel, nyomdáival Magyarország egyik legfontosabb médiavállalata, mely több mint 2300 munkavállalót foglalkoztat országszerte.

A „Content first”, azaz „Első a tartalom” szlogen azt hivatott kifejezni, hogy a vállalat hisz a tartalomban, invesztál bele és ezt tartja egy médiavállalkozás legfontosabb alapkövének. Ehhez természetesen elengedhetetlen a háttérben dolgozó támogató osztályok munkája és szakértelme is a mindennapi munkavégzés során. A Mediaworks Hungary Zrt. Alkalmazás üzemeltetési vezetőt keres, teljes munkaidőben, budapesti munkavégzési helyre.

FELADATOK:

  • A vállalat által használt, saját fejlesztésű és third party alkalmazások üzemeltetésének teljes körű irányítása
  • Kb. 10 fős szervezet irányítása
  • Üzemeltetési folyamatok szervezése, optimalizálása, automatizálása,
  • Üzemeltetéshez szükséges erőforrások biztosítása,
  • Részvétel a tervezésben
  • Az alkalmazások üzemeltetéséhez kapcsolódó feladatok megszervezése, irányítása:
    • alkalmazások monitorozása,
    • dokumentációk kezelése, aktualizálása,
    • kapcsolódó felhasználói támogatás biztosítása,
    • Együttműködés a külső és belső felhasználókkal, fejlesztőkkel,
    • Szakmai egyeztetések, szakmai dokumentációk készítése, véleményezése;
  • A Társaság üzleti igényei alapján az alkalmazás-fejlesztési projektekben való aktív részvétel.

ELVÁRÁSOK:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Minimum 3 éves munkatapasztalat hasonló területen
  • Önálló munkavégzés, ugyanakkor jó együttműködő képesség
  • Jó kommunikációs képesség
  • Angol nyelvismeret
  • Teherbírás
  • Rendszerszemlélet

ELŐNYT JELENT:

  • ITIL ismerete
  • JIRA rendszerek ismerete

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Versenyképes jövedelem
  • Nagyvállalati háttér
  • Fejlődési lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • IT, Telecom vezető
  • Rendszerüzemeltető

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Pályázatát a bruttó bérigény és a munkakör megjelölésével 2021. április 20-ig várjuk a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: Mediaworks Kiadó és Nyomda Kft.