Alkalmazás technológiai mérnök

A Mondi globális csomagoló- és papírcsoport, amely aktívan vezeti a csomagoló- és papíripar jövőjét. Világszerte 26.000 munkatársunkkal, valamint a több mint 30 országban megtalálható üzemeinkkel globálisabbak vagyunk, mint amire számítanál. Ügyfeleinknek és a világnak kiváló minőségű papírra és kiváló csomagolásra van szüksége, amely megfelel a célnak, az ára versenyképes, és amelyet úgy terveztek, hogy újra felhasználható, újra hasznosítható vagy komposztálható legyen. Papír, ha lehetséges, műanyag, ha szükséges - „sustainable by design”. A Mondi vállalatcsoport magyarországi leányvállalata, a MONDI Szada Kft. új munkatársat keres a fent megnevezett pozícióra azonnali belépéssel.

Feladatok:

  • Kapcsolattartás vevőkkel/beszállítókkal
  • Új termékek bevezetésének koordinációja (NPI)
  • Termékfejlesztési projektekben való részvétel
  • Tesztgyártások koordinációja
  • Alkalmazástechnikai tanácsadás a vevők részére
  • Vevői reklamációk kivizsgálásában való részvétel
  • Change management

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Magabiztos angol nyelvtudás (írásban és szóban egyaránt)
  • Számítógépes programok (különösen Excel) magabiztos ismerete
  • Analitikai képesség
  • Jó kommunikációs képesség

Előny:

  • Vegyészmérnöki / Anyagmérnöki végzettség
  • SAP ismerete

Amit kínálunk:

  • határozatlan idejű munkaszerződés
  • Cafetéria juttatás és bejárás támogatása
  • változatos munka
  • stabil nemzetközi háttér
  • fiatalos, lendületes csapat
  • karrierlehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Termékfejlesztés, tervezés
  • Mérnök
  • Vegyészmérnök
  • Speciális mérnöki területek

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

2111 Szada, Vasút u. 13.

Kapcsolat:

Mondi Szada Kft. 2111 Szada, Vasút u. 13.
Tel:  +36 -28-502-502

Jelentkezni a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.

Cégnév: Mondi Szada Kft.