BECK AND PARTNERS Kft.
Megbízónk egy vezető nemzetközi követeléskezelő cégcsoport magyarországi tagja. Hisznek abban, hogy sikereik alapját kollégáiknak köszönhetik, ezért különösen nagy hangsúlyt fektetnek a munkatársak folyamatos fejlesztésére és karriermenedzsmentjükre. Rugalmas, magas szintű és humánus szolgáltatásokat nyújtanak. Csapatban dolgoznak, de tisztelik és támogatják az egyéni ambíciókat is. Igazodva a piaci trendekhez és saját belső igényeikhez, cégük folyamatosan bővül, aminek eredményeként új csapattagot keresnek az alábbi pozíció betöltésére:

Alkalmazás támogató specialista

Főbb feladatok, munkák:

  • Üzleti alkalmazások incidenskezelési folyamatában való részvétel
  • Alkalmazások élesítése
  • Docker és Kubernetes környezetben való alkalmazás üzemeltetés
  • PL/SQL-ben írt lekérdezések előállítása
  • Napi feladatok végrehajtásának automatizálása
  • Társosztályok munkájának technikai támogatása
  • Hibajegyek kezelése
  • Felügyeleti rendszer riasztásainak kezelése
  • Alkalmazás támogatási csoporton belül tudásmegosztás
  • Belsős oktatások szervezése és azokon való részvétel
  • Fejlesztők, rendszergazdák és mérnök kollégák munkájának támogatása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Legalább 3 év alkalmazás támogatói, üzemeltetői környezetben szerzett tapasztalat
  • PL/SQL alapos ismerete
  • Oracle adatbáziskezelői ismeretek
  • Magabiztos munkavégzés Linux alapú kiszolgálókon
  • Docker vagy Kubernetes környezet üzemeltetésében szerzett jártasság
  • Java alkalmazás szerverek üzemeltetésében szerzett jártasság
  • Középfokú angol nyelvismeret szóban és írásban egyaránt

Amit kínálunk:

  • Szakmai tapasztalathoz illeszkedő alapbér, bejárás támogatás
  • Kihívást jelentő, változatos, önálló munkavégzés
  • Hosszú távú, bejelentett munkalehetőség
  • Egyénre szabott karrierút, oktatási terv
  • Jól felszerelt, modern munkahely (relax szoba)
  • Cég által támogatott ingyenes sportolási lehetőség (AYCM, Brill sportkártya)

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • CI folyamatok és eszközök ismerete
  • Tomcat/Wildfly üzemeltetési tapasztalat
  • ITIL Foundation vagy magasabb vizsga megléte
  • DevOps kultúrában szerzett tapasztalat
  • CentOS alapú Linux disztribúciók ismerete
  • Pénzügyi szervezetnél szerzett tapasztalat alkalmazás támogatói munkakörben

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Rendszerüzemeltető

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Egyéb információ:

  • Munkavégzés helye: Budapest, XIII. kerület
  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésed, várjuk jelentkezésed szakmai anyagod csatolásával!
Cégnév: Beck and Partners - Állás Kft.