-Szeretnél egy nemzetközi cégnél dolgozni?

-Betekintést nyernél több terület folyamataiba is?

-Közel állnak hozzád az elemzést igénylő feladatok?

Ha magadra ismersz, csatlakozz bővülő csapatunkba, mint

Alkalmazás támogató munkatárs

Milyen feladatokra számíthatsz nálunk:

  • Biztosító által használt Frontend alkalmazások támogatása;
  • Beérkező hibajegyek feldolgozása, kezelése;
  • Hibabejelentés kezelés támogatása, hibanyomozás, logok elemzése;
  • Szoros együttműködés az adott terület rendszerszervezőivel;
  • A ServiceDesk által leadott bejelentések, hibák elemzése és kategorizálása, megoldásának előkészítése;
  • Saját körben megoldható hibák kezelése, egyéb esetekben más szakértő / szakterület bevonása akár fejlesztő akár ügyfél oldalról;
  • Tesztelési folyamat támogatása;
  • Release folyamat támogatása.

Téged keresünk, ha:

  • Hasonló munkakörben szerzett 1-3 év tapasztalattal rendelkezel;
  • Angol nyelv (szakirodalom olvasás) nem okoz gondot számodra;
  • Megbízható és nyitott vagy;
  • Jó kommunikálsz írásban és szóban;
  • Főbb jellemzőid közé az agilitást, analitikus gondolkodást, rendszerszeméletet sorolnád;
  • Kiváló csapatjátékos vagy.

Előnynek tekintjük:

  • Informatikai végzettség;
  • Java alapú alkalmazás szerver és Middleware ismeretek;
  • Webszerver ismeret;
  • Alkalmazás üzemeltetési tapasztalat;
  • Pénzintézeti vagy Biztosítói tapasztalat.

Miért gondoljuk, hogy ez egy REMEK lehetőség?

  • Mert egy stabil háttérrel rendelkező, folyamatosan fejlődő multinacionális vállalat vagyunk.
  • Mert magas szakmai színvonalat képviselünk;
  • Mert nagy hangsúlyt fektetünk a kollégáink fejlesztésére;
  • Mert egy jó csapat vár Rád!

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • IT support, Helpdesk
  • Rendszerüzemeltető

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Csatlakoznál?

Ha szívesen lennél csapatunk tagja, küldd el önéletrajzod a "Jelentkezem" gombra kattintva.
Pályázatoddal kapcsolatos adatkezelési tájékoztatásunkat az UNIQA honlapján éred el!

Cégnév: UNIQA Biztosító Zrt.