GLENISYS Kft.

A Glenisys Kft.

Alkalmazás támogató / Application Specialist

pozícióba új munkatársakat keres.

Cégünk biztonsági nyomdai előkészítésre specializálódott rendszerek fejlesztésével és értékesítésével foglalkozik. Ebbe beletartoznak a szoftver és hardver megoldások a biztonsági grafika terén, valamint a “print-ready” lemezkészítés bankjegyek és személyi igazolványok számára.

A cég által szabadalmaztatott biztonsági elemek és megoldások megtalálhatóak számos bankjegyen, útlevélben, biztonsági dokumentumon és különböző igazolványokon szerte a világban.
Ebben az innovatív és exkluzív környezetben működő Support csapatba keresünk utazni szerető, szoftver oktatásra nyitott, kreatív munkatársat.

Feladatok:

  • saját fejlesztésű grafikai szoftvercsomag telepítése, bevezetése és oktatása nemzetközi piacon,
  • vevői kapcsolattartás, ügyfélkérések kezelése és támogatása,
  • hibakeresés és hibajegy kezelés,
  • együttműködés a fejlesztési csoporttal.

Elvárások:

  • társalgási szintű angol nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt),
  • műszaki érzék,
  • érettségi szintű informatikai ismeretek,
  • próbaidő alatt (belépéstől számított 3 hónap) az Adobe Illustrator és Photoshop programok középszintű használatának elsajátítása.

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés és egyéb juttatások,
  • nemzetközi csapatban történő budapesti munkavégzés,
  • 1-2 hetes projektek a világ minden pontján,
  • igényes munkakörnyezet, korszerű munkaeszközök.

Akiket leginkább érdekelhet:

  • ha a kutatás-fejlesztés világából jöttél,
  • ha az egyetemi tanulmányaid végéhez közeledve vagy azt már befejezve úgy érzed, mégsem a tanult szakmád lesz a hivatásod,
  • ha szeretsz új ötleteken is gondolkodni a szoftverfejlesztés világában felhasználói szemmel,
  • ha szórakoztat, hogy a világ különböző tájairól gyűjtheted össze a különböző kultúrák szakembereinek tudását,
  • ha izgalommal tölt el egy olyan tudás megszerzése, amit a világon sehol sem oktatnak,
  • ha örömet okoz az oktatás angolul,
  • és hogy mindebben állandó fejlődési lehetőség van.

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Tesztelő, Tesztmérnök
  • Oktatás, Kutatás, Tudomány
  • Oktató

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest, XII. kerület

Jelentkezni lehet önéletrajzzal a 'Jelentkezem' gombra kattintva, ahová az esetlegesen felmerülő kérdéseket is várjuk.

Cégnév: GLENISYS Kft.