Alkalmazás támogató akadémia

Egy német multinacionális autóipari nagyvállalat részére keresünk ambiciózus, németül beszélő Junior alkalmazás üzemeltető munkatársat. Amennyiben szereted a kihívásokkal teli feladatokat, szívesen használod nyelvtudásod a mindennapi kommunikáció során és hosszútávú munkalehetőséget keresel, Te vagy ami emberünk! Jelentkezz hirdetésünkre és részt vehetsz az öthetes képzési programunkban ahol mainframe, linux, oracle és egyéb hasznos alapismeretekkel látunk el a későbbi feladataid technikai felkészítéséhez.

Feladatok:

  • Felhasználók és alkalmazások második szintű technikai támogatása
  • Hibajegyadminisztráció és dokumentációkezelés ITIL alapján
  • Aktív részvétel napi/heti ügyfélmegbeszéléseken
  • Rendszerek monitorozása, riportok készítése
  • Alkalmazások telepítése, tesztelése, migrálás támogatása
  • Tranzíciókban való részvétel és dokumentációk kezelése
  • Új toolok és technológiák elsajátítása, használata

If you have…

  • Középfokú aktív német nyelvtudás
  • Informatikai alapismeretek és készségek
  • Affinitás az informatikához

Előnyök

  • Pályakezdő, vagy 1- 2 év releváns szakmai tapasztalat
  • Főiskolai vagy szakirányú végzettség
  • Középfokú aktív angol

Cégnév: Deutsche Telekom IT Solutions Kft.