Alkalmazás támogatási szakértő (L2)

Partnerünk több mint 30 éve dolgozik azon, hogy az üzleti sikerek mellett, a munkatársaik számára a legjobb munkahely, ügyfeleik számára pedig a legjobb szolgáltató legyen. Több ezer partnerrel dolgoznak együtt, a K+F terület pedig kiemelkedő a cég életében.
Komplex ügyviteli rendszer fejlesztése a fő profiljuk. Jelenleg termékeik nemzetközi piacra való felkészítésén dolgoznak.

Feladatok

  • Részvétel komplex projektek IT környezetének felmérésében, méretezésében, karbantartásában
  • Felhő alapú rendszerek, adatbázisok méretezése, üzemeltetése, és fejlesztése
  • SQL adatbázis, Web szerver, Terminal szerver és IIS szerver üzemeltetése
  • Rendszerek, adatbázisok, szerverek paraméterezése, karbantartása, tesztelése, monitorozása, riasztások kezelése
  • Komplex hibák elhárítása SLA időn belül
  • Ügyfelek támogatása a rendszerek IT üzemeltetésével kapcsolatban távoli kapcsolattartással és helyszínen
  • Rendszerek, szolgáltatások, belső folyamatok fejlesztési lehetőségeinek feltárása, egyszerűbb fejlesztések megvalósítása
  • Vállalati alkalmazások támogatása

Elvárások

  • Jó elméleti és gyakorlati adatbázis (MSSQL és/vagy Oracle DB) ismeret
  • Windows szerver platformon futó alkalmazások üzemeltetésében szerzett gyakorlat
  • IIS, Remote Desktop, Remote Application, RD Web ismeretek
  • Szakirányú, informatikai/ műszaki végzettség (közép vagy felsőfokú)
  • ITIL működés ismerete
  • 5-7 év tapasztalat IT alkalmazás támogatás és IT üzemeltetési területen (hasonló területen 3-5 év)
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Kiváló kommunikációs adottságok, üzleti területekkel, fejlesztőkkel, ügyfelekkel való egyeztetés
  • Feladatszervezéssel, feladatok koordinálásával kapcsolatos tapasztalat
  • Jó problémamegoldó képesség

Előny

  • Atlassian termékek és Sharepoint ismerete
  • ITIL minősítés
  • MS SQL adatbázis adminisztrátor vagy Windows rendszeradminisztrátor vizsga

Ügyfelünk ajánlata

  • Fiatal csapat, jó munkahelyi légkör
  • Modern magas színvonalú irodai környezet
  • Lehetőség a szakmai fejlődésre

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Rendszerüzemeltető
  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Adatbázisszakértő

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Alapfok/társalgási szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: RecruIT Kft.