Ha szívesen lennél egy jól működő, feladatorientált csapat tagja, csatlakozz Te is a Magyar Lapterjesztő Zrt. IT csapatához

Alkalmazás támogatási és fejlesztési vezető

munkakörbe!

Téged keresünk, amennyiben:

  • Műszaki -vagy gazdaságinformatikus végzetséged van
  • Fejlesztési módszertanok ismerete
  • People management.ben szerzett tapasztalat (minimum 3 év)
  • Folyamatmenedzsment területen szerzett tapasztalattal rendelkezel (min. 3 év)
  • Ticketing rendszer ismerete
  • SAP felhasználói ismeretek, minimális SAP fejlesztői ismeretek birtokában vagy
  • Jó kommunikációs, probléma feltáró és megoldó készséged van
  • Folyamatközpontú a gondolkodásmódod
  • Nem riasztanak el a modern technológiák, szereted az újdonságokat és kezdeményező vagy
  • Nem okoz gondot a kommunikáció angol nyelven a külföldi támogató szervezetekkel
  • Szeretsz csapatban dolgozni, de önállóan is megállod a helyed

Mindezért az alábbiakat kínáljuk:

  • Munkavállalói státusz, határozatlan idejű munkaszerződés
  • A feladatokkal arányos juttatás, változatos feladatok
  • Kockázati élet-és balesetbiztosítás
  • Kellemes munkakörnyezet, laptop, okostelefon
  • Korszerű technológiák használata
  • Folyamatos szakmai támogatás, továbbképzés lehetősége

Várjuk jelentkezését, rövid szakmai önéletrajz formájában, fizetési igény megjelölésével,
Alkalmazás támogatási és fejlesztési vezető jelégivel a Jelentkezem gombra kattintva!

Cégnév: Magyar Lapterjesztõ Zrt.