A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára. Ügyfelünk megbízásából a következő munkakörbe keresünk szerződéssel munkatársat:

Alkalmazás migrációs és infrastruktúra projektvezető (KW)

Feladatok:

  • Aktív részvétel meglévő alkalmazások, szolgáltatások migrálásában, projektvezetői szerepkörben
  • IT alkalmazás és szolgáltatás fejlesztők, infrastruktúra mérnökök feladatainak összehangolása, ellenőrzése
  • IT alkalmazás/szolgáltatás/infrastruktúra migráció felmérése, előkészítése, projekt indítása
  • Projekt dokumentáció, terv, feladat és kockázat nyilvántartás, előrejelzések, beszámolók készítése, határidőre történő frissítése
  • Erőforrás és büdzsé tervezése, a felhasználás folyamatos nyomon követése, módosítása, controlling riportok készítése

Elvárások:

  • Minimum 3 éves PM vagy projekt irányítási tapasztalat nagyvállalati környezetben
  • Folyamatszervezési alapismeret vagy tapasztalat
  • Alapvető IT platform ismeretek
  • Szolgáltatás- és termékközpontú attitűd
  • Nyitott, rugalmas gondolkodásmód
  • Csapatjátékos, konfliktustűrő személyiség
  • Jó analitikus és problémamegoldó képesség
  • Főiskolai/egyetemi végzettség
  • Középfokú, aktív angol nyelvtudás

Előny:

  • Mélyebb szintű platform ismeretek:
  • szerver (Rack, Blade és HCI)
  • storage termékek (Block/file, SDS - vSAN)
  • virtualizációs platform (Vmware Vsphere, Hyper-V)
  • operációs rendszerek
  • adatbázis kezelők

Projekt kezdete: azonnal

Projekt vége:2021.12.30

Munkavégzés helye: Budapest

Amennyiben érdekli, akkor regisztrálja angol nyelvű önéletrajzát az oldalon.

Cégnév: Tech People Hungary Kft.