A Tech People egy európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat, valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Jelenleg az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

Alkalmazás fejlesztő (JAVA, JAVASCRIPT, PHP, C#) (ETD1) - Szombathely

Feladatok

  • új és meglévő szoftverek fejlesztése
    • programtervezés
    • frontend és backend fejlesztés
    • fejlesztői támogatás
    • adatbázis kezelés (SQL)
  • fejlesztési igények menedzselése projektkezelő rendszerben
  • a teljes szoftver életciklus követése

Elvárások

  • felsőfokú informatikai vagy mérnöki végzettség
  • kommunikációs szintű angol nyelvtudás (dokumentációs szint)
  • az alábbi programozási nyelvek valamelyikének ismerete, 2-3 éves tapasztalattal:
    • Java
    • C#
    • JavaScript
    • PHP
  • objektum orientált programozás és MVC programtervezési minta ismerete
  • valamilyen keretrendszer ismerete a felsorolt nyelvek egyikében
  • SQL ismeret

Előnyök

  • innovatív gondolkodás, motiváltság az új ismeretek elsajátítására
  • következő technológiák ismerete: GIT, CICD, MVN
  • következő keretrendszerek ismerete: SBAngular
  • agilis környezetben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • szakmai kihívást jelentő, érdekes feladatok
  • szakmai fejlődési lehetőség, továbbképzések, tréningek
  • fiatalos, motivált csapat

Jelentkezzen önéletrajzával.

Cégnév: Tech People Hungary Kft.