1992 óta szállítunk elektronikus banki rendszereket magyarországi bankoknak. Internet banking, Mobil banking, Electra rendszereinket jelenleg körülbelül 150.000 vállalkozás és közel 1 millió magánszemély használja.
Nagy tapasztalattal rendelkezünk a dokumentumkezelés és munkafolyamat vezérlés (Workflow) területén is. A CRAFT dokumentumkezelő rendszert elsősorban bankok és egyéb pénzintézetek használják napi rendszerességgel.

munkatársakat keresünk

Alkalmazás fejlesztő

munkakörbe

Amit kínálunk:

  • Betekintést nyerhetsz a banki/pénzügyi folyamatokba, megismerhetsz komplex informatikai rendszereket
  • Betanulási tréningek, oktatások
  • Senior kollégák szakmai tapasztalatának átadása
  • Új projektekben való aktív részvétel
  • Csapatmunka, önálló munkavégzés
  • Home office
  • Friss levegő, zöld környezet Budapest II. kerületében
  • Családias hangulat
  • Versenyképes fizetés, juttatások, csapatépítő programok

Feladatok:

  • Meglévő banki alkalmazásaink szerver oldali továbbfejlesztése
  • Megismerni a cégnél használt technológiákat
  • Folyamatos kapcsolattartás a supportos kollégákkal, hibajavítások
  • A fejlesztéshez kapcsolódó specifikációk, dokumentációk készítése

Elvárások:

  • Egyetemi szakirányú végzettség
  • Linux ismeretek, esemény vezérelt programozási technológiák ismerete
  • XML és WS technológiák ismerete
  • C/C++ programozási nyelv alapos ismerete Linux környezetben
  • Megbízhatóság és lelkiismeretes munkavégzés
  • Angol nyelvtudás

Előny:

  • Analitikus gondolkodásmód, jó problémamegoldó és gyors tanulási képesség
  • Banki ismeretek
  • Műszaki informatikus, programtervező matematikus végzettség

Egyéb információ:

  • Friss diplomásokat is szívesen látunk

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • IT support, Helpdesk
  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest II. kerület

Jelentkezési határidő: 2021. május 14.

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: CARDINAL Számítástechnikai Kft.