Your new company

Partnerünk kategóriát teremtett, amikor 2005-ben először tette publikussá online számlázóját. A megállíthatatlan innovációt már több mint 450 000 vállalkozás csatlakozása dicséri, mindemellett a fintech-forradalom előtt lettek a pénzügyi technológia előhírnöke, így 2017-ben már pénzintézetek stabil partnereként léphettek új piacokra.

Your new role

  • Webes alkalmazás(ok) és szerverek üzemeltetése (vegyesen vannak hardver és szoftver üzemeltetési feladatok)
  • Alkalmazás által támogatott üzleti folyamatok megismerése, támogatása
  • Incidenskezelés, problémakezelés és változáskezelés műszaki végrehajtása
  • Teljesítményproblémák okainak kikutatása
  • Fejlesztői projektek üzemeltetői támogatása (DevOps)
  • User adminisztráció és munkatársak támogatása

What you'll need to succeed

  • több évig üzemeltettél már Debian szervereket
  • van tapasztalatod Java-s rendszerek üzemeltetésében
  • van tapasztalatod PostgreSQL üzemeltetésben
  • minimum 1 éves WordPress üzemeltetési tapasztalat
  • valamilyen cloud megoldás ismerete (nem public cloud)
  • gyorsan tanulsz
  • alapos vagy a munkádban
  • szereted kikutatni a teljesítmény problémák okait
  • eleged van az átláthatatlan sokrétegű rendszerekből
  • imádod, ha valami faék egyszerűségű
  • valós problémákra tudsz valós megoldást szállítani

What you'll get in return

  • Versenyképes és pontos fizetés
  • Magasan képzett kollégáinktól sokat tanulhatsz, folyamatosan fejlődhetsz
  • Komplex feladataid lesznek, nem leszel beskatulyázva
  • Odafigyelünk egymásra, kellemes, támogató munkakörnyezetet alakítottunk ki
  • Nem hagyunk magadra a problémáiddal, bármikor bármit megkérdezhetsz
  • Időnként otthonról is dolgozhatsz
  • Belülről láthatod egy olyan cég működését, amely már bizonyított valós piaci körülmények között
  • Szilícium-völgyi hangulat (a Graphisoft Parkban vagyunk)

What you need to do now
If you're interested in this role, click 'apply now' to forward an up-to-date copy of your CV, or call us now.
If this job isn't quite right for you but you are looking for a new position, please contact us for a confidential discussion on your career.

Cégnév: Hays Czech Republic