Partnerünk egy elsősorban üzleti intelligenciával foglalkozó cég. Vezető szakértőik már több, mint 15 éve dolgoznak együtt. Az adattárházas és az adatbányász csapatuk azon dolgozik, hogy üzleti problémákra biztosítson hatékony megoldásokat főként a pénzügyi, telekommunikációs és az energia szektorban. A BI minden területén vannak projektek, kezdve az adattárház építéstől, a machine learning alapú elemzéseken át és a vezetői dashboardok kialakításáig. Jelenleg alkalmazás fejlesztési projektekkel is szeretnék bővíteni a portfóliójukat.

Alkalmazás Architect

Feladatok

  • Alkalmazás architektúra tervezés, alkalmazások beillesztése leendő IT környezetükbe
  • Web és mobil alkalmazások backendjeinek, külső és belső kapcsolatainak tervezése
  • Technikai és az architektúrát érintő üzleti egyeztetések ügyfelekkel
  • A belső fejlesztői csapatok támogatása architekturális kérdésekben
  • Közös tervezés, feladatterv készítés, feladat becslés

Elvárások

  • Architekturális szinten a web-es és mobil platformok tulajdonságai, előnyei, limitációi
  • Cloud környezetek architekturális vonatkozásai (pl. serverless)
  • Alkalmazásfejlesztési alap adatbázis technológiák: SQL és tranzakciós NoSQL (pl. MongoDB, Firebase)
  • Microservices architekturák
  • Gyakorlat az agilis módszertanokban (elsősorban Scrum)
  • Backend fejlesztői tapasztalat
  • Jó kommunikációs készség mind ügyfél, mind a belső csapatok felé
  • Ügyfél- és megoldás-központúság
  • Fejlődési képesség és hajlandóság mind technikai, mind soft skillek területén is

Előnyök

  • NodeJS tapasztalat
  • Full stack vagy front-end/mobil fejlesztői tapasztalat
  • DevOps tapasztalat
  • Egyéb alkalmazás-fejlesztésben használt NoSQL (pl. Redis), illetve analitikus NoSQL (pl. BigQuery, MS Tabular) ismerete

Amit kínálunk

  • Stabil cég, hosszútávú munkalehetőség
  • Érdekes, változatos, szakmai kihívásokkal teli feladatok
  • Folyamatos fejlődés, aktív szakmai támogatást
  • Összetartó csapat, családias hangulat
  • Work-life balance támogatása

Munkavégzés helye

Budapest

Cégnév: RecruIT Kft.