Talent, creativity and innovative Spirit - you can realise your ideas at Continental, no matter what stage of your carrier you are in! The key of our reliability besides our 150-year success and extensive know-how is you! We can provide the most innovative solutions in all areas of mobility, Worldwide. Our international team consists more, than 233.000 employees in 59 countries. Experience the freedom of creativity and let’s get the future moving! Become a member of our Continental team in Veszprém!

Vállalatunk munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Algoritmus fejlesztő (Veszprém)

Feladatok:

  • Műszaki specifikációk elemzése és egyeztetése a vevővel, illetve a rendszer mérnökséggel,
  • Algoritmus követelmények definiálása a vevői és belső követelmények alapján,
  • Matlab/Simulink model fejlesztése a belső és vevői követelmények alapján,
  • Algoritmus tesztelése a belső és vevői követelmények alapján,
  • Elkészített feladatok dokumentálása a belső folyamatok alapján
  • Együttműködés a kapcsolódó szakterületekkel (gyártás előkészítés, minőségbiztosítás, projektmanagement, HW fejlesztés)
  • Rendszeres információcsere a társterületekkel és a felettessel.

Elvárások:

  • Mérnök végzettség (pl.: mechatronikai mérnök, villamosmérnök, mérnökinformatikus, gazdaságinformatikus, gépészmérnök, programozó informatikus)
  • Középfokú angol nyelvtudás.
  • C/C++ programozási ismeretek.

Előny:

  • Matlab programozási ismeretekek

Amit kínálunk:

  • Gazdaságilag biztos jövőkép, stabil multinacionális háttér,
  • Rugalmas munkaidő,
  • Fiatalos, modern és innovatív munkakörnyezet,
  • Karrierpálya modell,
  • Hűségprogram,
  • Nyelvtanulási lehetőség,
  • Nemzetközi mérnöki projektek, pezsgő vállalati élet,
  • Egészségmegőrző programok,

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Villamosmérnök
  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Veszprém

Amennyiben ajánlatunk felkeltette az érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a "Jelentkezem" gombon keresztül:

Cégnév: Continental Automotive Hungary Kft. Veszprém