www.bgalapkezelo.hu

A Biggeorge Alapkezelő Zrt., a Biggeorge Holding tagjaként, ingatlan fejlesztésekhez és hasznosításhoz kapcsolódó alapkezelési tevékenységet végez magyar és külföldi magán és intézményi befektetők számára. Az elmúlt öt évben 21 új alapot indító, kiugróan gyorsan növekvő, startup mentalitású szervezetünkbe új munkatársat keresünk

Alapkezelő Back Office munkatárs

munkakörbe.

Akit keresünk: friss gondolkodású, munkájára igényes, felkészült, agilis szakember!

Cégünk jellemzői: igényesség, profi megoldások, szakmai innováció, közvetlen belső légkör, prudens és transzparens működés, fejlődés támogatás.

Elvárások

  • Pénzügyi/gazdasági felsőfokú végzettség
  • Legalább 2-3 éves back office területen szerzett tapasztalat (bank, alapkezelő, letétkezelő)
  • Otthonosság szakmai szoftverekben, előny a felhasználónál magasabb IT ismeret
  • Nagyfokú precizitás, önállóság
  • Clavis rendszerben jártasság előny
  • Ingatlan alapok ismerete előny

Feladat

  • Nettó eszközérték számítások készítése
  • Nyilvántartások vezetése, jelentések készítése
  • Tranzakciók nyomon követése, utalások rögzítése, kivonatok küldése
  • Rendszeres jelentések szolgáltatása a befektetők, a hatóságok, a letétkezelő részére
  • Automatizálási törekvések, folyamatoptimalizálás támogatása

Amit kínálunk:

  • Szép szakmai feladatok, fejlődési lehetőség
  • Biztos háttér, összetartó, támogató csapat
  • Kiváló munkakörnyezet, de akár nagyobb részben otthoni munkavégzéssel a betanulási fázist követően
  • Kiemelt bérezés

Munkavégzés helye:

  • Budapest II. kerület, jó tömegközlekedéssel

Állás, munka területe(i):

  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Banki, Biztosítási szakügyintéző
  • Pénzügy, Könyvelés
  • Pénzügyi asszisztens, Munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Budapest II. kerület

Fényképes pályázati anyagát a pozíció-és bérigény megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva  várjuk.

Cégnév: Biggeorge Alapkezelő Zártkörűen Működő Részvénytársaság