header

A REHAU a polimer alapú prémium megoldások piacvezető márkája. Világszerte közel 20 000 munkavállalónak biztosítunk stabil megélhetést. Dinamikusan fejlődő hazai autóipari ágazatunk számos nagynevű autógyárat szolgál ki prémium kategóriás polimer alkatrészkkel.

ALAPANYAGTERVEZŐ / DISZPONENS

ÚJONNAN INDULÓ ÚJHARTYÁNI AUTÓIPARI GYÁRUNKBA

Leendő feladataid:

  • A gyártáshoz kapcsolódó alapanyag, beépülő alkatrész és csomagolóanyag igények és belső készletek folyamatos monitorozása
  • Minimum készletszintek meghatározása az aktuális gyártási terv alapján
  • Megrendelések és az ezekhez kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása
  • Részvétel a beszállítói megbeszéléseken
  • Termék törzsadatok létrehozása, ellenőrzése és naprakészen tartása
  • Szállítási határidők kontrollja és kapcsolattartás a beérkező áru osztállyal

Mit kínálunk Neked:

Évi bruttó 600.000 Ft értékben választható cafetéria; teljes mértékű közlekedési költségtérítés; szupermodern, biztonságos munkakörnyezet

Szükséges tapasztalatok:

  • Felsőfokú végzettség lehetőleg logisztika  szakirányon
  • Jó koordinációs képesség
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Német nyelvtudás előny
  • Csapatmunkára való képesség
  • Jó kommunikációs képesség
  • Terhelhetőség
  • Nagyon jó számítógépes ismeretek
  • Precizitás

Amennyiben felkeltettük érdeklődésedet várjuk fényképes magyar nyelvű pályázati anyagodat!

VELÜNK AZ ÉLVONALBA KERÜLSZ!

Világszinten is a legmodernebbek közé tartozó munkakörnyezetben dolgoznál? Fontos, hogy  kellemes légkörben, megbecsültségben végezhesd a munkádat? Szívesen ismernéd meg a legmodernebb technológiákat egy környezettudatos, komoly piaci előnyt élvező vállalatnál?

Akkor várjuk jelentkezésed a Jelentkezem gombra kattintva!

REHAU Automotive Kft.- Human Resources - www.rehau.com
Cégnév: REHAU Automotive Kft.